Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Krūzbergs Universiādi turpina ar 16. vietu 500 metru distancē

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Krūzbergs Universiādi turpina ar 16. vietu 500 metru distancē
Roberts Krūzbergs. LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs aizvadījis 500 metru sacensības ASV pilsētā Leikplesidā notiekošajā Universiādē. Latvietim neizdevās iekļūt pusfinālā, ierindojoties 16. vietā.

• Vakar Krūzbergam 1500 metru distancē nedaudz pietrūka, lai tiktu pie medaļas, kā rezultātā viņš palika ceturtais. Šodien Latvijas šorttrekists stājās uz starta 500 metru distancē. Priekšsacīkstēs viņš startēja devītajā slidojumā, kurā lielāko daļu turējās otrajā pozīcijā aiz nīderlandieša Nīlsa Kingmas. Pirms pēdējā apļa Krūzbergs atkrita uz trešo vietu, bet pēdējā aplī izdevās pārspēt Džastinu Beržeronu no Kanādas, izcīnīt otro vietu (42.322 sekundes) un iekļūt ceturtdaļfinālā.

• Starts ceturtdaļfinālā latvietim nebija veiksmīgs. Jau pēc starta viņš nonāca ceturtajā pozīcijā, tā arī nespējot pacelties augstāk. Šoreiz būtu pieticis arī ar izcīnītu trešo vietu slidojumā, lai iekļūtu pusfinālā, bet jau distances sākumā Krūzbergs atpalika pārāk daudz. Viņu finišā no trešās vietas šķīra 0.163 sekundes. Tādējādi latvietis noslēdza sacensības un tika ierindots 16. vietā 46 dalībnieku konkurencē.

• Šovakar, īsi pirms pusnakts, plkst. 23:21 Krūzbergam paredzēts starts 1000 metru distancē, kurā viņš šosezon uzrādījis labākos rezultātus.