Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Krūzbergam nepaveicas ar slidojumu 500 metros, Bērziņš piedzīvo kritienu

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Krūzbergam nepaveicas ar slidojumu 500 metros, Bērziņš piedzīvo kritienu
Roberts Krūzbergs. LOK/ Edijs Pālens/ LETA

Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš noslēguši dalību pasaules čempionāta 500 metru distancē. Ceturtdaļfinālā Krūzbergam nepietika ar sesto ātrāko laiku, lai iekļūtu pusfinālā, bet Bērziņš savā slidojumā piedzīvoja kritienu. Abiem sacensību noslēgumā attiecīgi 14. un 19. vieta.

• Piektdien Krūzbergs un Bērziņš gana pārliecinoši pārvarēja pirmo kārtu 500 metru distancē, bet otrajā kārtā savos slidojumos ierindojās trešajā vietā, ar ko pietika, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam. Lai iekļūtu pusfinālā, vajadzēja iekļūt labāko divu slidotāju vidū savā slidojumā, vai uzstādīt vienu no diviem labākajiem laikiem starp trešo vietu ieguvējiem.

• Krūzbergs slidoja ceturtdaļfināla pirmajā slidojumā. Latvietim īsti neizdevās starts, palaižot trīs konkurentus tālu priekšā. Krūzbergs visu distanci centās labāko trijnieku noķert, bet pēdējā aplī vairs nebija iespēja nevienu no viņiem arī pārspēt. Tādējādi viņš ierindojās ceturtajā vietā piecu slidotāju konkurencē un netika pusfinālā, lai arī slidojums bija tik ātrs, ka viņa uzrādītais laiks 40.861 sekunde bija sestais labākais starp visiem ceturtdaļfināla dalībniekiem. Sacensību noslēgumā Krūzbergam 14. vieta.

• Bērziņš stājās uz starta ceturtajā slidojumā. Latvietim pēc starta no ārmalas neizdevās ieņemt labu pozīciju, ierindojoties piektajā vietā, bet divus apļus pirms finiša Bērziņš kļūdījās, piedzīvoja kritienu un finiša līniju šķērsoja pēdējais. Tādējādi arī viņam neizdevās iekļūt pusfinālā, samierinoties ar 19. vietu.

• Svētdien Latvijas šorttrekisti noslēgs dalību pasaules čempionātā ar startu ceturtdaļfinālā 1000 metru distancē. Sacensību sākums plkst. 07:19 un tām iespējams sekot līdzi "Skating ISU" YouTube kontā.