Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Šorttrekistiem Krūzbergiem ļoti vāji rezultāti Pasaules kausa posmā

Ints Megnis
Ints Megnis

Šorttrekistiem Krūzbergiem ļoti vāji rezultāti Pasaules kausa posmā
Distancē Roberts Krūzbergs. Foto: Aivars Ķesteris ventasbalss.lv

Latvijas jaunie šorttreka sportisti Roberts un Kārlis Krūzbergs piektdien uzrādīja ļoti vājus rezultātus Pasaules kausa posmā Almati.

Posms sākās ar 1000 metru distanci, kur priekšsacīkšu kārtā Roberts Krūzbergs finišēja 18 sekundes aiz sava skrējiena uzvarētāja. Šis bija vājākais rezultāts starp priekšsacīkstēs finišējušajiem, bet turpmākajās dienās atpalicēji sadalīs precīzas vietas.

Turpinājumā notika pirmās 1500 metru sacīkstes, kas sākās no ceturtdaļfināla. Šeit startēja Kārlis Krūzbergs un arī uzrādīja vājāko rezultātu starp visiem sportistiem. Pēdējais skrējienā Kārlis Krūzbergs palika arī 500 metros, bet šeit viņš nebija pēdējais summā, apsteidzot trīs rezultātu guvušos sportistus.

Savukārt dienas noslēgumā aizvadītajās otrajās 1500 metru sacīkstēs Roberts Krūzbergs finišēja pēdējais skrējienā, bet šis bija ātrākais no visiem skrējieniem un tika apsteigta aptuveni puse dalībnieku.

Turpmākajās divās dienās arī vājākie sportisti sadalīs precīzas vietas posmā.

Kā zināms, Latvijas šorttreka saimi šajā rudenī atkal skāris haoss. Brāļi Krūzbergi pametuši Evitas Krievānes treniņu grupu un pašlaik divatā trenējas Ventspilī, turklāt Krievānes grupā karjeru, visticamāk, noslēguši abi sportisti, kas pārstāvēja Latviju Phjončhanas olimpiskajās spēlēs - Roberto Puķītis un Roberts Zvejnieks.