Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Šorttrekists Zvejnieks: "Pēc Olimpiādes šķita, ka nākotne būs gaišāka"

Krišs Upenieks

Šorttrekists Zvejnieks: "Pēc Olimpiādes šķita, ka nākotne būs gaišāka"
Roberts Zvejnieks
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

LETA. Viens no vadošajiem Latvijas šorttreka sportistiem Roberts Zvejneks pēc Phjončhanas olimpiskajām spēlēm cerēja, ka nākotne būs gaišāka, tomēr pašlaik šottrekisti cīnās ar finanšu trūkumu, turklāt viņu vidū ir liela neskaidrība par nākotni.

Pašlaik 20 gadus vecais Zvejnieks olimpiskajās spēlēs izcīnīja desmito vietu 500 metru distancē, bet 1000 metros bija 15.pozīcijā. Tiesa, pavasarī šo sporta veidu piemeklēja pamatīgs skandāls, jo cits sportists Roberto Puķītis paziņoja, ka pārstāvēs citu valsti, publiski norādot uz nepilnībām pašmāju šorttreka saimē.

Tiesa, pēc sarunām ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), Latvijas Slidošanas asociāciju (LSA) un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) Puķītis savas domas mainīja.

"Šobrīd cenšos atpūsties no visām drāmām un stresa, kas ir bijis iepriekš. Šajā brīdī vairāk atpūšos nekā trenējos," žurnālistiem teica Zvejnieks. "Nekad jau nesadalījāmies divās frontēs. Savu fronti izvēlējās viens cilvēks. Nezinu, kā būs nākotnē. Ja cilvēks (Puķītis) atvainosies par to, ko ir visiem samelojis, mēs viņu droši vien ņemsim atpakaļ un trenēsimies kopā. Nav jau tā, ka mēs būtu pret viņu. Viņš vienkārši pats radīja šādu situāciju."

"Par maniem nākotnes plāniem ir ļoti sarežģīti atbildēt, jo sākumā jātiek galā ar finansēm. Nevaru atļauties aizbraukt uz visiem Pasaules kausiem, bet man ir nepieciešama pieredze, ja vēlos turpināt augšupeju. Vajadzīgi arī jauni sparingpartneri un lielāka ledushallle. Ir dažādas lietas, ko nepieciešams uzlabot, lai nākotnē varētu gaidīt labus rezultātus," atzina Zvejnieks.

Latvijas šorttrekists nenoliedza, ka pašlaik šajā sporta veidā valda liels haoss, taču viņš pauda cerību, ka tiks rasts kompromiss un atrasti finanšu līdzekļi. "Kā strādājām iepriekšējos gadus, tā vairs turpināt nevar."

Pirms tam ar Latvijas vadošajiem šorttrekistiem strādāja Evita Krievāne, pret kuru Puķītim ir lielas pretenzijas, kā arī angļu speciālists Stjuarts Horspūls, kurš gan ar komandu vairs neesot.

"Darbojamies pēc programmas, treniņi notiek un tie ir pārdomāti. Par to jautājumu nav, tie ir par finansiālo pusi, treneriem un visu pārējo komandas sastāvu. Pirms tam mums bija britu treneris Horspūls, bet šobrīd viņš ar mums nestrādā un nezinām, vai vispār strādās," nožēlu pauda Zvejnieks. "Jāskatās, kā situācija attīstīsies tālāk, tad arī kaut ko varēs spriest. Ir nedrošuma sajūta."

"Par mani no sponsoru puses ir maza interese, arī pēc olimpiskajām spēlēm to nejutu. Nedaudz kontaktējos ar Edgaru Buļu, kurš iespēju robežās cenšas palīdzēt, bet ārpus tā es pat nezinu, kur iet un ko meklēt. Ja būs iespējas, es tās izmantošu, bet šobrīd par šorttreku neviens īsti neinteresējas," atzina Zvejnieks. "Pēc Olimpiādes šķita, ka nākotne būs gaišāka, bet, lai kaut kas notiktu, ir viss jāsaliek pa plauktiņiem. Bobslejā un skeletonā viss notiek, jo viņiem ir sakārtota sistēma. Mums ir ļoti lielas perspektīvas, ja viss tiks salikts pa plauktiņiem."

Zvejnieks uzsvēra, ka konflikts ar Puķīti visai šorttreka situācijai piemetis klāt degošu pagali, visām problēmām parādoties publiski. "Roberto ar vienu gājienu diezgan nopietni iedragāja kopējo skatu uz šorttreku Latvijā. Ja skandāls nebūtu bijis, iespējams, situācija pašlaik šorttrekā būtu labāka," izteicās Zvejnieks. "Tomēr no otras puses varbūt arī labi, ka šāda situācija izveidojās, jo tad arī tiek risinātas problēmas un ir mēģinājumi kaut ko sakārtot."

Latvijas šorttrekā izstrādāta sešu gadu programma, kurā par mērķi izvirzīts pakāpenisks sportistu progress un cīņa par medaļām augstākā līmeņa sacensībās jau pirms 2022.gada Pekinas olimpiskajām spēlēm.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-06-05 13:15, pirms 4 gadiem
Varbūt pat labi, ka Roberto to skandālu sacēla. Atkal parādījās kārtējais bardaks, ko pēc būtības nenoliedz arī Roberts.
Piedodiet, bet man paliek tiešām skumji, ja kādam(-ai) svarīgāks ir savs maks, nevis raža no darba lauciņa.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-05 13:17, pirms 4 gadiem
Tas tāpēc, ka sistēmai nav publicitātes, toties viens ''princesis'' var ārdīties kā zilonis trauku veikalā un visa uzmanība/nauda uz viņu.Glumie jau vienmēr uzpeld virspusē, kamēr darba zirgi velk skatuvi.

     [+] [-]

, 2018-06-05 17:41, pirms 4 gadiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка