Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Olimpiskā čempione distanču slēpošanā Falla beidz karjeru

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Olimpiskā čempione distanču slēpošanā Falla beidz karjeru
Maikena Kaspersena Falla. Foto: AP/Scanpix

LETA--Reuters. Olimpiskā čempione distanču slēpošanā Maikena Kaspersena Falla ir beigusi karjeru, paziņoja Norvēģijas sportiste.

31 gadu vecā norvēģiete startēja četrās olimpiskajās spēlēs. 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs individuālajās sprinta sacensībās viņa izcīnīja zelta medaļu, četrus gadus vēlāk Phjončhanā tajā pašā disciplīnā Falla ieguva sudraba godalgu, kā arī bronzas medaļu komandu sprintā.

"Nedaudz žēl, jo distanču slēpošana ir bijusi manas dzīves sastāvdaļā tik daudzus gadus. Esmu lepna par sasniegto. Nav bijis laika, lai pārdomātu notikušo, jo karjerā vienmēr notika kaut kas labāks nekā iepriekš. Taču tagad atļaušos ar sevi lepoties," Norvēģijas laikrakstam VG teica Falla.

Norvēģiete ir arī pieckārtējā pasaules čempione, divas reizes to paveicot individuālajā sprintā, divas reizes komandu sprintā, kā arī vienu reizi stafetē. Fallai ir trīs mazie kristāla globusi sprintā.

Pekinas olimpiskajās spēlēs Falla sprinta sacensībās izstājās pusfinālā.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-22 16:13, pirms 2 gadiem
Labu laiku bija TOP sprintere, bet pēdējos gados tā īsti neveicās. Lai gan pagājušajā gadā PČ bija otrā un šogad arī divi top3 rezultāti PK posmos.

https://www.fis-ski.com/DB/general/...

  +1 [+] [-]

, 2022-04-22 16:23, pirms 2 gadiem
Kolonja, Kalla, Juhauga, Manifikā, Falla, Roponena. Kurš nākošais no leģendāriem slēpotājiem noslēgs karjeru?

  +1 [+] [-]

, 2022-04-22 16:33, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Kolonja, Kalla, Juhauga, Manifikā, Falla, Roponena. Kurš nākošais no leģendāriem slēpotājiem noslēgs karjeru?
es biju diezgan drošs, ka Halvarsson neturpinās, jo pēdējos gados nekas nesanāk pret iepriekšējo līmeni, bet iespējams, ka noslēdzošais PK posms iedeva motivāciju.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-22 16:44, pirms 2 gadiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: es biju diezgan drošs, ka Halvarsson neturpinās, jo pēdējos gados nekas nesanāk pret iepriekšējo līmeni, bet iespējams, ka noslēdzošais PK posms iedeva motivāciju.
Es tā saprotu, ka vairāk seko slēpošanai, ja salīdzina ar mani. Redzēju kaut kādu provizorisko nākošās sezonas PK kalendāra variantu. Kas man uzreiz iekrita acīs? Tallina. Zini kaut ko vairāk?

  +1 [+] [-]

, 2022-04-22 16:55, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Es tā saprotu, ka vairāk seko slēpošanai, ja salīdzina ar mani. Redzēju kaut kādu provizorisko nākošās sezonas PK kalendāra variantu. Kas man uzreiz iekrita acīs? Tallina. Zini kaut ko vairāk?
lielas skaidrības nav, bet iespējams tas varētu būt pilsētas sprints. Iepriekšējā sezonā Brēmenē bija pēdējais un viņi meklēja jaunu vietu. Varbūt, ka Tallina. Tas arī ir sakombinēts kopā ar Lahti posmu (notiek darba dienā), līdzīgi kā Dammena ar Olso.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-22 17:02, pirms 2 gadiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: lielas skaidrības nav, bet iespējams tas varētu būt pilsētas sprints. Iepriekšējā sezonā Brēmenē bija pēdējais un viņi meklēja jaunu vietu. Varbūt, ka Tallina. Tas arī ir sakombinēts kopā ar Lahti posmu (notiek darba dienā), līdzīgi kā Dammena ar Olso.
Es jau tā arī padomāju par sprintu. Ja godīgi, man liekas, ka pārāk daudz ir spintu sezonas laikā. Kaut ko esmu lasījis, ka arī daļa slēpošanas sabiedrībā domā tāpat. Man tāds skiatlons patīk daudz vairāk par sprintiem. Man liekas, ka kalendāru varētu vairāk sabalansēt. Tās tikai mana iedomas.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-22 17:14, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Es jau tā arī padomāju par sprintu. Ja godīgi, man liekas, ka pārāk daudz ir spintu sezonas laikā. Kaut ko esmu lasījis, ka arī daļa slēpošanas sabiedrībā domā tāpat. Man tāds skiatlons patīk daudz vairāk par sprintiem. Man liekas, ka kalendāru varētu vairāk sabalansēt. Tās tikai mana iedomas.
man šķiet, ka tas tur ir tāds mūžīgais strīds. Savā ziņā šāds sprints darba dienā palīdz izdarīt to, ko Tu saki - sabalansēt. Jo tad nedēļas nogalē var likt tikai garās distances. Es esmu sprinta fans, bet skiatlons arī patīk. Zinu, ka tas ir murgs organizatoriem un smērētājiem, arī gara distance, ko pārāk daudzas reizes sezonā slēpot nevēlas.

     [+] [-]

, 2022-04-22 17:18, pirms 2 gadiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: man šķiet, ka tas tur ir tāds mūžīgais strīds. Savā ziņā šāds sprints darba dienā palīdz izdarīt to, ko Tu saki - sabalansēt. Jo tad nedēļas nogalē var likt tikai garās distances. Es esmu sprinta fans, bet skiatlons arī patīk. Zinu, ka tas ir murgs organizatoriem un smērētājiem, arī gara distance, ko pārāk daudzas reizes sezonā slēpot nevēlas.
Un man vēl gribētos vairāk distanču ar kopēju startu.

     [+] [-]

, 2022-04-22 17:24, pirms 2 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Un man vēl gribētos vairāk distanču ar kopēju startu.
jā, masu starti ir forši. Sevišķi Tour de Ski, kur tie ir arī īsākām distancēm.

     [+] [-]

, 2022-04-22 17:30, pirms 2 gadiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: jā, masu starti ir forši. Sevišķi Tour de Ski, kur tie ir arī īsākām distancēm.
Tour de Ski vispār ir kaut kas superīgs un īpašs.