Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Jaunajiem rollerslēpotājiem pirmā un trešā vieta PK sacensībās sprintā

Ints Megnis
Ints Megnis

Jaunajiem rollerslēpotājiem pirmā un trešā vieta PK sacensībās sprintā
Niks Saulītis (no labās) un Raimo Vīgants pēc iekļūšanas trijniekā Pasaules kausa posmā. Foto: Latvijas Rollerslēpošanas izlase

Latvijas jaunie sportisti Raimo Vīgants un Niks Saulītis piektdien Itālijā izcīnīja attiecīgi pirmo un trešo vietu Pasaules kausa posma rollerslēpošanā sprinta sacensībās junioru grupā.

Jau kvalifikācijā labākais bija tieši Vīgants, kurš 200 metru distancē brīvajā stilā finišēja pēc 15,43 sekundēm, par 0,31 sekundi apsteidzot krievu Aleksandru Grigorjevu un par 0,66 sekundēm Saulīti. Septītais šeit bija vēl viens latvietis Ilvars Bisenieks.

Pēc tam izslēgšanas sacensībās trijnieka secība nemainījās - Vīgants, Grigorjevs un Saulītis, kamēr Bisenieks tika klasificēts tieši septītajā pozīcijā.

Tikmēr sieviešu sacensībās pieticīga bija Kitija Auziņa, kura ieņēma 14. vietu starp 17 dalībniecēm.

Pirms tam piektdien notika sacensības klasiskajā stilā pret kalnu, kur dāmu vidū Auziņa ieņēma septīto vietu, kamēr junioriem sestais bija Vīgants, bet 12. un 13. vietu 17 dalībnieku vidū ieņēma Saulītis un Bisenieks.

Sacensības turpināsies arī sestdien un svētdien. Šis ir ceturtais šīs sezonas Pasaules kausa etaps, turklāt pirms diviem mēnešiem sportisti tikās arī Madonā. Pasaules kausa kopvērtējumā dāmu konkurencē pirms šī etapa Auziņa atradās 15. pozīcijā, kamēr Vīgants bija ceturtais starp junioriem.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-09-15 00:13, pirms 6 gadiem
Autor, jeb "viedokli", ka Tu beidzot iemācīsies raksta beigās pielikt rezultātus?!