Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Norvēģu jaunajam slēpošanas un biatlona supertalantam vakcīna radījusi sarežģījumus

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Norvēģu jaunajam slēpošanas un biatlona supertalantam vakcīna radījusi sarežģījumus
Daniels Okerviks. Foto:langrenn.com

Norvēģijas slēpošanas portāls “langrenn.com” ziņo, ka norvēģu jaunajam slēpošanas un biatlona supertalantam Danielam Okervikam vakcīna pret Covid-19 radījusi krietnus sarežģījumus, kas raisījuši pamatotas bažas, ka tiks sabojāta pirmā sezona junioros.

Daniels Okerviks tiek raksturots kā viens no lielākajiem Norvēģijas talantiem distanču slēpošanā un biatlonā. 17 gadus vecais jaunietis uzvarēja slēpošanas lielvalsts galvenajās sacensībās distanču slēpošanā U16 grupā gan pērn, gan arī 2019.gadā. Viņš teicamus rezultātus uzrādījis ne tikai slēpošanā, bet arī biatlonā, kur arī izcīnījis uzvaras savu vienaudžu vidū Norvēģijā.

Taču talantīgajam puisim no Fetsundas pērn neizdevās izmēģināt spēkus Norvēģijas kausā kā pirmā gada junioram, jo Norvēģijas Slēpošanas federācija izvēlējās atcelt “Norges cup” sacensības junioriem valstī ieviesto Covid-19 ierobežojumu dēļ. Tāpēc Okerviks ar lielu nepacietību gaidīja šo sezonu, kad varēs sacensties junioru konkurencē.

“Šīs vasaras un rudens treniņi bija pagājuši ļoti labi. Es jutos neticami labi, it īpaši šovasar,” saka Daniels. “Plāns faktiski bija sākt sezonu Golā decembrī, taču šobrīd ķermenī pēc vakcinēšanās ir nelīdzsvarotība. Mainījies arī asinsķermenīšu skaits. Ārsti uzskata, ka tas ir vakcīnas sekas,” norāda Okerviks un piebilst, ka, sezonas sākums, iespējams, būs jāpagaida līdz pat Ziemassvētkiem. Tādēļ visticamāk ies secen pasaules junioru čempionāts, kas bija norvēģa šīs sezonas galvenais mērķis.

"Šobrīd pasliktinājušā veselības stāvokļa dēļ es nedrīkstu un nevaru daudz trenēties. Tāpēc treniņus aizvadu pavisam mierīgā režīmā. Ir ļoti skumji, ja ies secen pasaules junioru čempionāts," noteic Okerviks, kuram, cerams, viss būs labi ar veselību un par kura sasniegumiem mēs vēl dzirdēsim.

Izmantotie resursi:
langrenn.com