Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Rode 72. vietā Soču olimpiskās nobrauciena trases treniņos

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Rode 72. vietā Soču olimpiskās nobrauciena trases treniņos
Soču olimpiskā nobrauciena trase
Foto: AFP/Scanpix

Šodien ar vīriešu nobrauciena treniņiem atklāta Soču olimpiskā trase, kur piektdien un sestdien notiks Pasaules kausa (PK) sacensības. Pirmajos treniņos 72. vieta Robertam Rodem.

Krievija kļuvusi par 24. valsti, kas pie sevis uzņems PK posmu. Tam bija jānotiek jau 1983. gadā, taču sacensības izņemtas no PK kalendāra, jo vietējas varas iestādes bija nobažījušās par drošības apstākļiem.

Šodien notika pirmie treniņi, bet nedēļas nogalē ieplānotas sacensības vīriešiem. Programmā nobrauciens un supergigantgs, attiecīgi sestdien un svētdien. Nākamajā nedēļā Sočos startēs dāmas.

Četrkārtējais PK nobrauciena distances čempions Didjē Kušs, kurš pēc sezonas liks punktu karjerai, pauda gandarījumu par trasē redzēto: "Tā ir lieliska. Varbūt pārāk daudz pagriezienu, taču pie tā var pierast. Pirmajās 40 sekundēs šķiet, ka brauc drīzāk supergigantu, nevis nobraucienu. Ātru supergigantu."

"Trase nav līdzīga nevienai citai pasaulē. Šeit ir patiešām interesanti braukt. Trases veidotājiem ir izdevies to jauki iekārtot apkārt kalnam," piebilda Kušs.

Pretējās domās ir amerikānis Bodī Millers: "Nedomāju, ka šī trase sevī iekļauj patieso nobrauciena trasi."

Millers šodienas pirmajā treniņā bija 32. vietā, bet ātrāko laiku uzrādīja austrietis Hanness Raihelts (2:12.91), kurš par 0.25 sekundēm pārspēja Kušu.

72. vietā ierindojās Roberts Rode, kurš Raiheltam zaudēja 15.70 sekundes. Finišu sasniedza 73 sportisti.

Izmantotie resursi:
FIS-Ski - International Ski Federation - News -...

     [+] [-]

, 2012-02-08 19:35, pirms 12 gadiem
priekšpēdējais? varbūt labāk dot vietu jaunajiem? (Zvejnieks utt.)

     [+] [-]

, 2012-02-08 19:36, pirms 12 gadiem
aaa Zvejnieks bija slalomā,bet nu domu tas nemaina..
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2012-02-08 19:56, pirms 12 gadiem
Pipars_Oksiks rakstīja: Nākamais Soču Olimpiādes tūrists!
Katram ir savi mērķi! Nejau visi brauc pēc medaļām, ja piedalītos tikai tie kas cīnas par godalgām,tad tie būtu kādi 20 sportisti.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2012-02-08 20:17, pirms 12 gadiem
Pipars_Oksiks rakstīja: Nākamais Soču Olimpiādes tūrists!
Tikai nesaki, ka tu nebrauktu uz olimpiādi, ja būtu tāda iespēja, kaut vai paliekot pēdējam.

  +4 [+] [-]

, 2012-02-08 20:29, pirms 12 gadiem
Ne nu tiesam forsi , ka seit komentee cilveeki, kuri vispar neko nesaprot no shi sporta veida. KADIEM jaunajiem dot iespeeju ? Ko vinam atdot savu naudu citiem ? VIns par savu naudu trenejas, brauc uz nometneem. Ko tu domaa, ka kaads vinu atbalsta no valsts ? Aizmirsti. 24 gadi prieks kalnu sleposhanas ir maz. Tas ir tikai apsveicami, ka vins jau ir gatavs piedaliities shajas sacensiibaas, jo tas noziimee, ka ir laiciigi saacis gatavoshanos olimpiaadei. Jebkuram citam, kam ir nauda, var saakt gatavoties SOCHIEM. Braucat uz treninjnometneem, pec tam paarvariet normu un aidaa. Tikai jarekinas ar kaadiem 20 000 LS vismaz prieks visas gatavoshanas utt.
Davaj, Robchik, lai Tev veicas. Shoreiz jau esi pieredzejushaaks un buusi labak gatavs olimpiadei.

  +3 [+] [-]

, 2012-02-08 20:33, pirms 12 gadiem
Vienkarsi priecajaties, ka bus vel kaads, kursh parstaves musu mazo valstinu shajaa lielajaa pasaakumaa nebus taa, ka ja nebrauks vins, tad brauks kads cits. Un nemaz nav taada cita labaka shobriid par vinju.

  +4 [+] [-]

, 2012-02-08 20:35, pirms 12 gadiem
Pipars_Oksiks rakstīja: Pareizi! ...un ja Olimpiādē varētu startēt visi,kas ir Rodes līmenī,tad no Austrijas vien salasītos vismaz kādi 10000 sportistu!
Nesaprotu tos cilvēkus, kuri paši neko nav sasnieguši, bet kritizē citus, bet nu tāda ir tā latvieša daba, deizgan skaudīga tauta esam.
Žēl, ka ar katru gadu viens otru atbalstam arvien mazāk.

  -4 [+] [-]

, 2012-02-08 21:02, pirms 12 gadiem
labs tuurisms =]

  -1 [+] [-]

, 2012-02-08 21:12, pirms 12 gadiem
VIns par savu naudu trenejas, brauc uz nometneem. Ko tu domaa, ka kaads vinu atbalsta no valsts ?
Apsveicami, ka pats trenejas un sasniedz, ko jau sasniedzis, bet nu nevajag bazt visur so 'valsts neatbalsta' teikumu. Man liekas, ka vinam sis tavs teikums par labu nenak. Ja vins no sleposanas gust prieku, lai tak pats mekle naudu un brauc, kaifo. Ko cepties?

  +4 [+] [-]

, 2012-02-08 21:17, pirms 12 gadiem
Bet cilveeki nesaprot un iesaka, ka jadod jaunajiem iespeeja. tatad vini domaa, ka kaads dod naudu viniem, respektiivi LOV.
Puu08 rakstīja: VIns par savu naudu trenejas, brauc uz nometneem. Ko tu domaa, ka kaads vinu atbalsta no valsts ?
Apsveicami, ka pats trenejas un sasniedz, ko jau sasniedzis, bet nu nevajag bazt visur so 'valsts neatbalsta' teikumu. Man liekas, ka vinam sis tavs teikums par labu nenak. Ja vins no sleposanas gust prieku, lai tak pats mekle naudu un brauc, kaifo. Ko cepties?