Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Pārtrūkst Aparjoda uzvaru sērija Nāciju kausā, starp dāmām labākā Zirne

Emils Ozerinskis

Pārtrūkst Aparjoda uzvaru sērija Nāciju kausā, starp dāmām labākā Zirne
Ulla Zirne. Foto: Mareks Galinovskis|FIL

Nāciju kausā Sočos savu uzvaru sēriju turpināt neizdevās Kristeram Aparjodam, kurš ieņēma sesto vietu, piekāpjoties arī savam komandas biedram Rikam Rozītim. Savukārt no Latvijas sportistēm sieviešu konkurencē visaugstāk ierindojās Ulla Zirne.

# Gan Pekinā, gan pirms nedēļas tur pat Sočos pie uzvarām Nāciju kausā, kas ir arī kvalifikācija dalībai Pasaules kausa mačos, pie uzvarām tika Kristers Aparjods.

# Pirms nedēļas Ullai Zirnei nācās pasaules kausa cīņas noskatīties no malas, taču nu iekšējā konkurencē Zirne nonākusi starp četrām labākajām izlases sportistēm.

Latvijas sportists Kristers Aparjods tika pie uzvarām Nāciju kausa pirmajās divās sacensībās, būdams ātrākais gan Pekinā, gan pirms nedēļas Sočos. Pie trīs panākumiem pēc kārtas gan tikt neizdevās. Aparjods startēja ar pirmo numuru un aizvadītajā nedēļā jau piebraukto Soču trasi veica ar laiku 52,143 sekundes.

Uzreiz aiz Aparjoda trasē devās viņa komandas biedrs Riks Rozītis, kurš uzrādīja par 13 tūkstošdaļām labāku rezultātu, uz īsu brīdi kļūstot par sacensību līderi - 52,140 sekundes. Turpinājumā gan latviešiem garām aizsteidzās austrietis Jonass Miller, itālis Leons Feldelers un divi mājinieki.

38 dalībnieku vidū Rozītis sasniedza piekto labāko rezultātu, savukārt Aparjods pēc divām uzvarām iepriekšējās nedēļās bija spiests samierināties ar sesto vietu. Pasaules kausa secensību trešais posms Sočos norisināsies rītdien, kad trasē dosies divnieki un norisināsies vīru individuālās sacīkstes. TIešraide būs vērojama Sportacentrs.com TV kanālā un interneta portālā.

Nāciju kauss vīriešiem, Soči

VSportistsValstsLaiks
1.Jonass MillersAustrija51.831
2.Leons FelderersItālija+0.047
3.Pēvels RepilovsKrievija+0.088
5.Riks RozītisLatvija+0.299
6.Kristers AparjodsLatvija+0.312

Dāmu sacensībās uz starta stājās arī izcilā Vācijas kamaniņu sportiste Natālija Gaizenbergere, kura ar 49,881 sekudi uzvarēja, pasteidzot mājinieci Jekaterinu Katņikovu. Pārējās sportistes no divām labākajām diezgan ievērojami atpalika.

Starp Latvijas dāmām labāko rezultātu (50.446) sasniedza Ulla Zirne, ierindojoties devītajā vietā. Uzreiz aiz Zirnes bija Sigita Bērziņā, no savas pieredzējušākās komandas biedres atpaliekot 67 sekundes tūkstišdaļas. Savukkārt ar pēdējo starta numuru starp 41 dalībnieci startēt nācās Elīnai Vītolai, kura tika pie 14. rezultāta sieviešu konkurencē.

Ņemot vērā iekšējo konkurenci, pasaules kausa posmu no malas nāksies vērot Vītolai. Kopā ar Kendiju Aparjodi un Elīzu Tīrumu uz starta stāsies Zirne un Bērziņa.

Nāciju kauss dāmas, Soči

VSportisteValstsLaiks
1.Natālija GaizenbergereVācija49.881
2.Jekaterina KatņikovaKrievija+0.035
3.Samera BričereASV+0.211
9.Ulla ZirneLatvija+0.565
10.Sigita BērziņaLatvija+0.632
14.Elīna VītolaLatvija+0.770