Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Latvijas bobslejisti olimpiskās medaļas saņems Siguldā

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas bobslejisti olimpiskās medaļas saņems Siguldā
Jaunie olimpiskie čempioni - Jānis Strenga, Arvis Vilkaste, Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens. Foto: Viesturs Lācis / LBSF

Latvijas bobslejisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga lēmuši, ka pārdalītās Soču olimpisko spēļu medaļas saņems nākamā gada sākumā Siguldā paredzētajā Eiropas čempionātā, Sportacentrs.com atklāja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.

Marta beigās Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) beidzot pārdalīja olimpiskās medaļas, kas nozīmē, ka Oskara Melbārža, Daumanta Dreiškena, Arvja Vilkastes un Jāņa Strengas četrinieks iegūs zelta medaļas, bet divniekos Melbārdis ar Dreiškenu tiks paaugstināts uz bronzas pozīciju. Turpinājumā sportistiem pašiem bija jāizlemj, kad viņi vēlas medaļas saņemt, kā reālākajiem variantiem izskanot nākamās sezonas Pasaules kausa sacensībās Siguldā, kas, visticamāk, vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts, Gada balvas sportā ceremonijā vai nākamajās olimpiskajās spēlēs.

"Esam izlēmuši, ka Eiropas čempionāta laikā," atklāja Ekmanis. "Aizsūtījām vēstuli Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) un tālāk viņi visu kārtos. Noteicošais vārds bija puišiem."

Vēl viens aktuāls jaunums ir, ka Dreiškens nākamajā sezonā izlēmis atgriezties bobslejā, palīdzot Melbārdim, kurš arī startēs pēc sezonas pārtraukuma un bija palicis bez stūmējiem, jo viņa prombūtnes laikā ļoti cienīgi brauca Oskars Ķibermanis un Ralfs Bērziņš.

"Kāpēc gan nē? Tādi vīri mums ir vajadzīgi. Visu laiku centos viņu pierunāt, arī pagājušajā sezona viņš bija gatavs kādu nomainīt, ja kas notiek," saka Ekmanis, vēlreiz uzsverot, ka 18. maijā notiks vēl viena jauno bobsleju stūmēju atlase, kurā aicināti piedalīties cilvēki, kas nav tikuši iepriekšējā vai arī nobijušies. "Mums vajadzētu lielāku baru - jo lielāka konkurence, jo labāks iznākums."

Eiropas čempionāts bobslejā divniekiem un skeletonā nākamgad Siguldā notiks no 14. līdz 16. februārim liecina provizoriskais starptautiskās federācijas kalendārs.

  +5 [+] [-]

, 2019-04-29 14:05, pirms 3 gadiem
Es gribētu Sočos un lai Krievijas bobsleja un skeletona federācijas prezidents tās pasniedz.Tad vēl himna un krievu dusmas...skaisti būtu...

  +1 [+] [-]

, 2019-04-29 14:12, pirms 3 gadiem
A kāpēc atsevišķi pasniedz medaļas, nevis kopā ar amerikāņiem un britiem uztaisa pilnu podiuma medal ceremony?

  +4 [+] [-]

, 2019-04-29 14:22, pirms 3 gadiem
Zubkovs pasniegs?

  +2 [+] [-]

, 2019-04-29 14:27, pirms 3 gadiem
kafijas pauze rakstīja: Zubkovs pasniegs?
tajam percam nepietiktu vīrišķības tā izdarīt Spirināsies tas appuņķojušais zīdainis līdz galam, bet neatzīs savu vainu

     [+] [-]

, 2019-04-29 14:43, pirms 3 gadiem
norcha 172 rakstīja: Es gribētu Sočos un lai Krievijas bobsleja un skeletona federācijas prezidents tās pasniedz.Tad vēl himna un krievu dusmas...skaisti būtu...
Un vēl vovans fonā castuskas dejo

  +1 [+] [-]

, 2019-04-29 15:52, pirms 3 gadiem
Bet Zubkovs tač teica,ka neatdos medaļas

  -1 [+] [-]

, 2019-04-29 15:57, pirms 3 gadiem
Vojevoda medaļu dzīzāk apēdīs',
Ja iznāks ārā - būs bronzas krāsā

  +3 [+] [-]

, 2019-04-29 17:27, pirms 3 gadiem
thekurmis rakstīja: Bet Zubkovs tač teica,ka neatdos medaļas
Ko viņš var neatdot? Bleķa gabalu jau fiziski nost neviens viņam neņems, bet vēstures anālēs kā čempions paliks Melnbārdis, bet Zubkovs nozudīs vēstures mēslainē.

  +1 [+] [-]

, 2019-04-29 20:58, pirms 3 gadiem
norcha 172 rakstīja: Es gribētu Sočos un lai Krievijas bobsleja un skeletona federācijas prezidents tās pasniedz.Tad vēl himna un krievu dusmas...skaisti būtu...
Zubkovs ir atkāpies no federācijas prezidenta amata, tiesa tikai pagaidām: https://www.lsm.lv/raksts/sports/bo... Apsveicu mūsu lieliskos puišus ar godīgi nopelnītajām zelta medaļām un olimpisko čempionu titulu, bet Krievijai - kauns!

     [+] [-]

, 2019-04-29 22:36, pirms 3 gadiem
Ekmanis parēķināja ka sanāks pārāk dārgi visus vest uz Ķīnu, naudas taupīšanas nolūkos Sigulda būs laba diezgan

  -1 [+] [-]

, 2019-04-30 00:41, pirms 3 gadiem
otins rakstīja: Zubkovs ir atkāpies no federācijas prezidenta amata, tiesa tikai pagaidām: https://www.lsm.lv/raksts/sports/bo... Apsveicu mūsu lieliskos puišus ar godīgi nopelnītajām zelta medaļām un olimpisko čempionu titulu, bet Krievijai - kauns!
Tas jau netraucēs Zubkovam žulti rīt.