Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Latvijas bobsleja izlase sāk kopīgo gatavošanos nākamajai sezonai

Rolands Eliņš

Latvijas bobsleja izlase sāk kopīgo gatavošanos nākamajai sezonai
Foto: Bobslejs.lv

Gatavojoties nākamajai sezonai, Latvijas bobslejisti aizvada pirmo kopējo treniņnometni. Uz to Latvijas komanda devusies gandrīz pilnā sastāvā, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Pirmā treniņnometne notiek Ventspils novada Usmā. Kā norāda treneris Sandis Prūsis: "Usmā jau parasti ir diezgan mierīgi, jo šobrīd vēl nemērām rezultātus uz milimetriem un simtdaļām, bet notiek vairāk tāds kā sagatavošanās darbs nākamajām nometnēm."

Treniņnometnē piedalās gandrīz visi šī brīža spēcīgākie Latvijas bobslejisti, ieskaitot arī vadošos pilotus. Nav tikai Helvija Lūša un Jāņa Strengas, kuru vietā trenējas divi jaunie kandidāti, kuri sevi pierādīja maija beigās notikušajos atlases testos.

Aizvadītajā sezonā olimpiskais čempions Oskars Melbārdis startēja tikai pēdējos posmos. Kā tobrīd uzsvēra pilots, pēc pusotras sezonas garās rehabilitācijas varēja just, ka tieši vasarā izlaistās treniņnometnes atstājušas vislielāko iespaidu uz fizisko formu, jo netika ielikta "bāze", tā rezultātā bija grūti konkurēt ar labākajiem starta ieskrējienos.

"Šobrīd Melbārdis trenējas kopā ar pārējiem. Skatīsimies, varbūt nākamajā nometnē viņam būs individuāla programma," norāda Prūsis.

Nākamā treniņnometne notiks no 6.jūlija Ventspilī, kur sāksies darbs stadionā. "Ventspilī jau būs smagāks darbs. Talkā nāks elektronika un trenažieri," saka treneris.

Izmantotie resursi:
https://bobslejs.lv/raksts/latvijas...

     [+] [-]

, 2020-06-18 13:28, pirms 4 gadiem
Kā viņi varēs bobā salekt ar covid 2m distancēšanos?

  +1 [+] [-]

, 2020-06-18 14:38, pirms 4 gadiem
Kas tas par sīkaļu tur pa vidu iemaldījies?

     [+] [-]

, 2020-06-18 14:40, pirms 4 gadiem
san4ito rakstīja: Kas tas par sīkaļu tur pa vidu iemaldījies?
monobobslejists

  +1 [+] [-]

, 2020-06-18 21:00, pirms 4 gadiem
Bruce Dickinson rakstīja: Kā viņi varēs bobā salekt ar covid 2m distancēšanos?
Elementāri, kamanas ir viņu darba vieta, viņi ir 4 kolēģi, kuri darba vietā var arī neievērot 2 metrus.

     [+] [-]

, 2020-06-18 22:54, pirms 4 gadiem
san4ito rakstīja: Kas tas par sīkaļu tur pa vidu iemaldījies?
Tas ceramams ir tas par kuru Prūsis teica, man vajag atlasē tādus kas atnāk uz atlasi džinsās, ar peregaru, bet tad parāda ka ir lietaskoks.