Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Melbārža atveseļošanās rit pēc plāna, atgriezīsies janvārī

Melbārža atveseļošanās rit pēc plāna, atgriezīsies janvārī
Oskars Melbārdis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis sacensību apritē atgriezīsies janvārī, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) ārsts Jānis Kaupe.

LOV sporta ārsts paskaidroja, ka Melbārdim bijušas problēmas ar muguru, kam vienīgais risinājums, ja vien bobslejists vēlas turpināt karjeru, bijusi operācija. "Gan es, gan ķirurgs teicām Osim, ka tas ir jādara. Varētu gaidīt vēl gadu, taču nebūtu nekādu garantiju, ka situācija uzlabosies. Viņš nebija jāpierunā uz operāciju, jo Osim pašam bija apnikušas muguras sāpes. Te kļuva labāk, te atkal sliktāk, viņš pats bija nobriedis nopietnākam pavērsienam."

Pagājušo piektdien Melbārdis mēnesi pēc operācijas bijis uz pirmo kontroli pie operējošā ķirurga. "Viss ir izdarīts labi un atveseļošanās rit pēc plāna," apgalvo Kaupe. No šodienas Oskars LOV fizioterapeita Arņa Noveičuka vadībā sācis pirmos treniņus. Tauku slānis nav liels, taču no fizisko slodžu trūkuma tas ir nedaudz uzkrājies.

Tuvākā mēneša laikā cilāt svaru stieni vai stumt trenažieri noteikti nevarēs, bet pēc mēneša gaidāma otrā kontroles vizīte pie ķirurga. Kaupe cer, ka pēc nākamās vizītes Melbārdim tiks dota zaļā gaisma nopietnākiem treniņiem.

LOV sporta ārsts izteicās, ka sacensībās Melbārdis varētu atgriezties janvārī - laiks rādīs, vai tas būs mēneša sākums vai beigas. "Viennozīmīgi jādabū uz pekām līdz Pasaules kausa pēdējam posmam olimpiskajā trasē Phjončhanā. Tas ir obligāti. Bet ir doma, ka atgriešanās notiks jau ātrāk, jo sportistiem ir tendence apsteigt parasto cilvēku atlabšanas grafiku. Osim ir garastāvoklis ir pat pārsteidzoši labs un vēlme darboties ir liela."

     [+] [-]

, 2016-09-26 21:16, pirms 6 gadiem
...gan jau ir citi ārsti, kuri teiktu, ka operāciju nevajag

  +2 [+] [-]

, 2016-09-26 21:30, pirms 6 gadiem
Veiksmīgu veseļošanos!

  +1 [+] [-]

, 2016-09-26 21:44, pirms 6 gadiem
WOW...jau pec menesha sezona iet valjaa

     [+] [-]

, 2016-09-26 21:48, pirms 6 gadiem
Reāli olimpiāde būs svarīgais šobrīd, tā kā šo sezonu mierīgi var arī norakstīt
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2016-09-26 22:41, pirms 6 gadiem
šito es nekad nesapratīšu! Kāpēc vajadzēja marinēt visu vasaru? Operāciju varēja taisīt pavasarī uzreiz pēc sezonas. Tagad jau būtu formā!

  +1 [+] [-]

, 2016-09-26 23:07, pirms 6 gadiem
Boston United rakstīja: šito es nekad nesapratīšu! Kāpēc vajadzēja marinēt visu vasaru? Operāciju varēja taisīt pavasarī uzreiz pēc sezonas. Tagad jau būtu formā!
operacija jau vispar netika planota..piespiedu kartaa viss notika

Bobsleja sezonu sāks bez Melbārža :: Diena.lv

  +3 [+] [-]

, 2016-09-27 00:33, pirms 6 gadiem
Latvijas olipmiskā cerība izlaidīs izlaidīs pus sezonu - 7 komentāri

K.Gilīss kanadiešu hokejists, kas plānojis kļūt par ugunsdzēsēju- amatieri hokejistu, izladīs spēli privātā sporta spēļu komandā kaimiņu valsts atklātajā čempionātā, dsq dēļ- 12 komentāri.

  -1 [+] [-]

, 2016-09-27 08:37, pirms 6 gadiem
visvaldi, hokeju spēlē daudzi...gan bērni, pusaudži, juniori, profesionāļi, amatieri un seniori...pat sievietes..
Cik ir tādu, kuri regulāri brauc ar bobu?...15-20 cilvēki? ...pie tam pilotu ir vien kādi 5? ...sports ar kuru pats nenodarbojies nekad nebūs tik populārs kā sporta spēles...hokejā spēlē veterāni, kàpēc bobā nesacensties Ķipuram un Ekmanim, Prūsim?

     [+] [-]

, 2016-09-27 10:58, pirms 6 gadiem
Lai laba veselība. Olimpiskā cerība!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja