Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Latvijas bobslejisti aicina jaunos talantus piedalīties atlasē

Agris Suveizda

Latvijas bobslejisti aicina jaunos talantus piedalīties atlasē
Foto: Viesturs Lācis

Latvijas vadošie bobslejisti - Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas komandas, kuru dalībnieki reiz paši izturējuši atlases pārbaudījumus un iekļuvuši komandā - aicina jaunos, talantīgos atlētus pārbaudīt savu fizisko gatavību un piedalīties šā gada jauno bobslejistu atlasē, teikts federācijas mājaslapā.

Jauno sportistu atlases testi notiks 18. maijā plkst. 12.00 Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā. Labākie atlases dalībnieki turpinās cīņu par "biļeti" uz olimpiskajām spēlēm, kas 2026. gadā notiks Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā.

Atlases dalībniekus sagaidīs Latvijas komandas šā brīža vadošie sportisti, savukārt padomus neliegs arī bijušie Latvijas bobslejisti un tagadējie treneri.

Uz bobslejistu atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevi apliecināt griboši jaunieši vecumā no 16 līdz 26 gadiem, augumā no 175 cm un vairāk. Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs. Bobsleja atlases testu programmā būs 30 metru skrējiens gaitā un bobsleja trenažiera stumšana.

Atlases dalībnieki var reģistrēties jau tagad, aizpildot anketu.

Izmantotie resursi:
https://www.bobslejs.lv/raksts/latv...