Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Andrejs Rastorgujevs. Foto: Latvijas Biatlona federācija
6

Rastorgujevs aizvada treniņnometni Itālijā, CAS lēmumu vēl gaida

Latvijas biatlona zvaigzne Andrejs Rastorgujevs šobrīd aizvada treniņnometni Itālijā, taču vēl joprojām ir neskaidrība par viņa nākotni – Sporta Arbitrāžas tiesas (CAS) lēmums saistībā ar antidopinga pārkāpuma lietu vēl tiek gaidīts.
Rūne Andersens. Foto: Reuters.
1

Bijušais WADA šefs: ''Augstkalni imitējošās teltis izmanto dopingotāji''

Kādreizējais Pasaules antidopinga aģentūras (WADA) vadītājs Rūne Andersens vakar Norvēģijā notikušajā tiešsaistes sanāksmē izticies, ka augstkalnu imitējošās teltis izmanto dopinga lietotāji.
Lietuvas vīriešu futbola valstsvienība 2020. gada 18. novembrī Almati. Foto: Reuters/Scanpix
1

Lietuvas futbola federācija atsakās no pārbaudes spēles pret Baltkrievijas U21 izlasi

Lietuvas futbola federācija drošības apsvērumu dēļ atteikusies aizvadīt 8. jūnijā Minskā paredzēto U21 izlases pārbaudes spēli pret Baltkrievijas vienaudžiem. Lietuvieši lems arī par valstsvienību draudzības spēles atcelšanu 16. novembrī.
Foto: yesbelarus.com
6

Baltkrievijai atņem tiesības rīkot pasaules kausa posmu biatlonā, baltkrievi sašutuši

Vakar Starptautiskā biatlona federācija (IBU) publicēja nākamās sezonas pasaules kausa kalendāru, kurā nav sākotnēji paredzētās Baltkrievijas. Raubiči posma vietā rīkošana ir piešķirta Somijas biatlona centram Kontiolahti. Par šādu IBU izgājienu sašutuši ir baltkrievu organizatoru komanda, kas uzskata IBU lēmumu par netaisnīgu un saistītu ar netīrajām politiskajām spēlēm.
Foto: SCULT Estonia
1

Igaunijā pirmo reizi notiks Pasaules kausa posms biatlonā

Vakar Starptautiskās biatlona federācijas publicētājā 2021./2022.gada biatlona sezonas pasaules kausa posmu kalendārā atrodama Otepē, kur marta otrajā nedēļas nogalē paredzēts priekšpēdējais posms.
Ingŗida Landmarka Tandrevolda. Foto:NTB
1

Norvēģietes Tandrevoldas pirmā uzvara mocībās ar vēdera sāpēm

Sezonas noslēdzošajās sacensībās Pasaules kausa posmā Estersundā masu startā pirmā finišēja norvēģiete Ingrīda Landmarka Tandrevolda un izcīnīja karjeras pirmo individuālo uzvaru. Ņemot vērā viņas iepriekšējos rezultātus, tas nav nekas pārsteidzošs, taču šī uzvara, kā izrādās, ir nākusi caur lielām sāpēm tiešā nozīmē, parādot, ka neatlaidība var atmaksāties jebkurā brīdī, pat visnegaidītākajā.
Šogad par pasaules čempionu kļuvušais Martins Ponsiluoma.Foto: AP

Zviedriem jau zināmi trīs dalībnieki nākamgad olimpiskajās spēlēs biatlonā

Viena no vadošajām biatlona nācijām Zviedrija nosaukusi trīs biatlonistus, kuri jau nodrošinājuši vietu izlasē dalībai Ziemas Olimpiskajās spēlēs Pekinā 2022.gadā. Viņu vidū ir Sebastians Samuelsons un Martins Ponsiluoma, kā arī vienīgā dāma – Hanna Ēberga.
Zigfrīds Mazē'. Foto: Lise Åserud / NTB
3

Norvēģu treneris: "Vasiļjevs būtu labāk turējis muti"

Norvēģijas biatlona izlases treneris Zigfrīds Mazē bija dusmīgs uz Sarajevas un Kalgari Olimpisko spēļu čempionu stafetēs Dmitriju Vasiļjevu par viņa apvainojumiem norvēģu virzienā saistībā ar iespējamu dopinga lietošanu, iesakot bijušajam krievu biatlonistam labāk paklusēt.
Sturla Holms Lēgreids. Foto: Darko Bandic/AP/Scanpix
15

Bijušais krievu biatlonists met nopietnu aizdomu ēnu uz Lēgreida panākumiem

Kādreizējais krievu biatlonists Dmitrijs Vasiļjevs, kurš izcīnījis zeltu Olimpiskajās spēlēs (1984 un 1988) un pasaules čempionātā (1986) stafetēs, ar saviem izteikumiem nopietni apvainojis negaidīti teicami šo sezonu aizvadījušo norvēģi Sturlu Holmu Lēgreidu un Norvēģijas biatlonu kopumā.
Aleksandrs Loginovs. Foto: Tiziana FABI / AFP

Loginovs pastāsta par iemesliem nesekmīgajai sezonai

Viens no Krievijas biatlona izlases līderiem Aleksandrs Loginovs aizvadīja salīdzinoši viduvēju sezonu, lai neteiktu vairāk. Taču tam ir bijuši savi iemesli – slimība pagājušajā vasarā un tēva nāve šī gada janvārī, tā Norvēģijas laikrakstam „Dagbladet” pastāstījis krievu biatlonists.