Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 2

Kaspars Sakniņš.
5

Par biatlona federācijas prezidentu ievēl Sakniņu, Broka turpinās darboties valdē

Latvijas Biatlona federācija (LBF) informē, ka par jauno organizācijas prezidentu ievēlēts Kaspars Sakniņš, par kuru balsoja desmit biedri. Līdzšinējā prezidente Baiba Broka turpinās strādāt organizācijas valdē.
Kaspars Sakniņš.
3

Biatlona federācijas prezidenta krēslā, vistcamāk, nonāks Sakniņš

LETA. Par Latvijas Biatlona federācijas (LBF) prezidentu, visticamāk, kļūs Talsu novada sporta skolas direktors Kaspars Sakniņš, vēsta laikraksts "Latvijas Avīze".
Mārtiņš Bots un Roberts Plūme 2022. gada 10. februārī. Foto: Xinhua/Scanpix
4

LOV sastāvā ziemas sporta veidiem apstiprina 82 sportistu kvotas

LETA. Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sastāvā ziemas sporta veidos būs 82 sportistu kvotas, piektdien ziņo LOV.
8

Video: #126 Ārpus kadra: Bendika par Pekinu, pasaules biatlonu, naudu, kašķiem

Jaunākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē ciemos pie "Sportacentrs.com" žurnālista Almanta Poikāna atnākusi Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika. Runājam par vilšanos Pekinas olimpiskajās spēlēs, situāciju pasaules biatlonā, kašķiem Latvijas dīķī un iespējamām pārmaiņām. Un vispār - vai ar biatlonu nodarboties ir finansiāli ienesīgi?Sportacentrs.com · #126 Ārpus kadra - Baiba Bendika
Kantēns Fijons-Majē kļuva par Pasaules kausa ieguvēju vīriešu konkurencē. Foto: AP/Scanpix
7

PK sezona biatlonā sāksies Somijā, Madona februārī uzņems Eiropas junioru čempionātu

Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) publicējusi nākamās sezonas kalendāru un provizoriskos starta laikus, oficiāli apstiprinot, ka Madona būs 2022./23. g. IBU junioru kausa grafikā.
Dzinara Aļimbekava. Foto: Reuters/Scanpix
7

IBU aptur Krievijas un Baltkrievijas Biatlona federāciju dalību savās rindās

LETA--DPA. Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) otrdien paziņoja, ka aptur Krievijas un Baltkrievijas organizāciju darbību savās rindās.
Elīza Tīruma, Kristers Aparjods, Mārtiņš Bots un Roberts Plūme. Foto: LOK/Mikus Kļaviņš
10

LOK olimpiskās komandas sniegumu Pekinā vērtē kā labu

Šodien, 23. martā, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē tika izvērtēti Latvijas olimpiskās komandas sportistu starti ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā. Sēdes laikā katra pārstāvētā sporta veida federācija iepazīstināja ar savu atlētu snieguma analīzi un pašnovērtējumu. Uzklausot federāciju pārstāvju ziņojumus un rezultātu analīzi, LOK izpildkomiteja novērtēja kopējo Latvijas sportistu sniegumu Pekinā kā labu.
Kristofers Gulbis. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA
1

Jaunatnes ziemas olimpiāde: šorttrekistam Šternmanim 9. vieta

Somijas pilsētā Vuokati turpinās Eiropas jaunatnes ziemas olimpiāde. Šodien latviešu sportisti sacentās biatlonā, kalnu slēpošanā un šorttrekā.
Sīverts Gutorms Bakens. Foto: AFP/Scanpix

PK sezonas noslēgumā finiša taisnē savu pirmo uzvaru svin Bakens

Pasaules kausa sezonas biatlonā noslēdzošajās sacensībās Holmenkollenā, Norvēģijā, distancē ar masu startu dubultuzvara bija mājiniekiem - pirmo vietu ieguva Sīverts Gutorms Bakens, bet otrais finišēja Sturla Holms Lēgreids, kurš līdz ar to pacēlās uz otro vietu kopvērtējumā.
Baiba Bendika. Foto: AP/Scanpix
9

Bendika sezonu beidz ar 29. vietu, E. Ēberjai 0,1 sekunde līdz mazajam kristāla globusam

Holmenkollenas trasē Norvēģijā aizrit pēdējā diena Pasaules kausa sezonā biatlonā. Sieviešu masu startā uzvarēja francūziete Žistina Brezā-Bušē, kura arī izrāva pirmo vietu masu starta kopvērtējumā, bet latviete Baiba Bendika sezonas pēdējās sacensībās ierindojās 29. vietā.