Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 3

Masu startā sievietēm triumfē Elvira Ēberja

Rolands Eliņš

Masu startā sievietēm triumfē Elvira Ēberja
Elvira Ēberja. Foto: EPA/Scanpix

Pasaules kausa izcīņas posmā biatlonā, kas norisinās Otepē, Igaunijā, sacensībās ar masu startu sievietēm uzvaru izcīnīja Zviedrijas sportistes Elvira Ēberja, kamēr otro vietu finiša sprintā izcīnīja Denīza Hermane, pārspējot Martu Olsbū Reisalannu.

• Elvirai Ēberjai šī bija karjeras ceturtā uzvara PK posmu individuālajās sacensībās, turklāt visas trīs uzvaras gūtas šosezon. Ēberjas rēķinā šosezon arī divas sudraba medaļas olimpiskajās spēlēs.

• Ar vienu kļūdu šaušanā Ēberja pēc pirmajām divām šaušanām gan ieņēma tikai 11. vietu, taču rezultāti tāpat bija blīvi. Pēc trešās šaušanas viņa jau kļuva par vicelīderi.

• Trešo šaušanu kā līdere atstāja vāciete Proisa, kurai pēdējā šaušanā atlika tikai nekļūdīties, lai uzvara būtu rokā. Taču viņa pieļāva vienu kļūdu, kas lika atkrist uz piekto vietu.

• Proisai par nelaimi, teju visas viņas tuvākās sekotājas pēdējā šaušanā bija nekļūdīgas. Tas noveda pie tā, ka pēdējā aplī piecas vadošās sportistes devās nieka 12 sekunžu intervālā.

• Ēberja pēdējo šaušanu atstāja kā pirmā un slēpoja visātrāk, nosargājot pirmo vietu. Saspringta izvērtās cīņa par pārējām medaļām, taču Denīza Hermane finiša taisnē bija ātrākā, par 0.3 sekundēm pārspējot Martu Reiselannu, kamēr zviedriete Linna Pēšone palika ceturtā, atkārtojot savas PK karjeras otru labāko sasniegumu.

• Hermanei otro vietu iegūt netraucēja arī divi soda apļi. Hermane Pekinas spēlēs ieguva zeltu klasikā un bronzu stafetē, taču pārējās individuālajās sacensībās palika ārpus desmitnieka. Pēc OS viņa ir lieliskā formā un visās sacensībās bijusi labāko četriniekā.

• Ar perfektu šaušanu sacensības pabeidza tikai vāciete Vanesa Voigta, kurai tas deva sesto vietu kopvērtējumā.

PK posms, Otepe, 12.5km masu starts sievietēm

V.SportisteValstsLaiks (s.a.)
1.E. ĒberjaZviedrija34:41.6 (1)
2.D. HermaneVācija+4.5 (2)
3.M. ReiselannaNorvēģija+4.8 (1)
4.L. PēšoneZviedrija+5.9 (1)
5.F. ProisaVācija+8.1 (1)
6.V. VoigtaVācija+13.8 (0)
7.Ž. Brezā-BušēFrancija+15.2 (3)
8.T. EkhofaNorvēģija+17.4 (2)

Piedalījās 30 sportistes

Izmantotie resursi:
https://www.biathlonresults.com/

  +5 [+] [-]

, 2022-03-12 20:19, pirms 4 mēnešiem
Es laikam teiktu, ka izskatās "lasās" reāli idiotiski tie uzvārdi, īpaši vēl jo vairāk, ka, piemēram, vācietes nelatvisko pēc tautas un izrunas, kādēļ tad nav Foigta?
Klaunu bars!

  +2 [+] [-]

, 2022-03-12 22:45, pirms 4 mēnešiem
Raitcha rakstīja: Es laikam teiktu, ka izskatās "lasās" reāli idiotiski tie uzvārdi, īpaši vēl jo vairāk, ka, piemēram, vācietes nelatvisko pēc tautas un izrunas, kādēļ tad nav Foigta?
Klaunu bars!
Taisnîba 100 punkti!
Ãksti!

  +1 [+] [-]

, 2022-03-12 23:36, pirms 4 mēnešiem
Aaa,kur ta mūsu vadošā Bendixa??? Aaa,Pekinas karma..

     [+] [-]

, 2022-03-13 09:09, pirms 4 mēnešiem
Raitcha rakstīja: Es laikam teiktu, ka izskatās "lasās" reāli idiotiski tie uzvārdi, īpaši vēl jo vairāk, ka, piemēram, vācietes nelatvisko pēc tautas un izrunas, kādēļ tad nav Foigta?
Klaunu bars!
Tālu jau nav jāmeklē,! Nezin, kāpēc Vetel, SC raksta Fetels! bet nu, katram jau savs "līmenis".