Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Vlhova kļūdās 2.braucienā un izlaiž uzvaru no rokām

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Vlhova kļūdās 2.braucienā un izlaiž uzvaru no rokām
Mikaela Šifrina. Foto: Eurosport.

Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā sievietēm slalomā, kas norisinās Killingtonā (ASV), iepriekšējo divu slalomu uzvarētāja Petra Vlhova (Slovākija) kļūdījās otrajā braucienā un palika otrajā vietā, pie uzvaras tiekot teicamu otro braucienu aizvadījušajai mājiniecei Mikaelai Šifrinai.

Tāpat kā vīriešiem Kanādā arī sievietēm ASV Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā slikto laika apstākļu dēļ nācās atcelt pirmo sacensību dienu, kalnu slēpotājām nesacenšoties milzu slalomā. Šodien slalomā pēc pirmā brauciena izveidojās identiska situācija Levi slalomam, taču noslēgums šoreiz bija ar citādu iznākumu.

Šifrina tāpat kā iepriekšējās reizes ļoti labi nobrauca otro trasi, bet šoreiz ar to pietika uzvarai, jo šodien otrajā braucienā kļūdu pieļāva Vlhova, kura boja vadībā ar 0,2 sekunžu pārsvaru. Līdz ar to ASV kalnu slēpotāja tika pie 71.uzvaras karjerā un pie pirmās uzvaras slalomā šajā sezonā. Iepriekšējo divu slalomu uzvarētāja Vlhova pēc pieļautās kļūdas trases lejasdaļā, esot arī ātrākai par Šifrinu, spēja tomēr saglabāt otro vietu un apsteigt šveicieti Vendiju Holdeneri, kurai šī ir pirmā godalga šajā sezonā.

Vietu ziņā labāk nekā Levi nostartēja pagājušās sezonas līdere slalomā Katarina Līnsbergere, esot ceturtajai, bet austriete joprojām vēl nerāda to sniegumu, ko gada pirmajā pusē. Pēc pirmajām divām karjeras godalgotajām vietām Levi šoreiz ārpus trijnieka finišēja vāciete Lēna Dīra, otrajā braucienā palaižot priekšā Līsnbergeri.

Otro reizi trīsdesmitniekā tika 2002.gadā dzimusī Hanna Aronsona Elfmane no Zviedrijas, kura startēja ar tālo 60.numuru. Pasaules junioru čempione Zeldenā milzu slalomā ieguva 26.vietu, bet šodien ar otro ātrāko laiku otrajā braucienā bija vēl daudz augstāk - 15 vietā.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc šodienas Šifrinai ar 360 punktiem palikusi līderpozīcijās viena pati, par 20 punktiem apsteidzot Vlhovu, ar kuru iepriekš dalīja pirmo vietu. Trešo vietu joprojām saglabā Andreja Slokara ar 210 punktiem, no kuras tikai deviņus punktus atpaliek Dīra.

Pasaules kausa posms kalnu slēpošanā, slaloms sievietēm, Killingtona (ASV)

V.SportisteValstsRezultāts
1.Mikaēla ŠifrinaASV1:38.33
2.Petra VlhovaSlovākija+0.75
3.Vendija HoldenereŠveice+0.83
4.Katarina LīnsbergereAustrija+1.41
5.Lēna DīraVācija+1.55
6.Sāra HektoreZviedrija+1.85

Startēja 63 kalnu slēpotājas

     [+] [-]

, 2021-11-28 22:57, pirms 2 mēnešiem
Šifrina šogad paņems lielo kausu. Ir pareizi noskaņojusies!

     [+] [-]

, 2021-11-29 00:44, pirms 2 mēnešiem
Lēna dīrā āzi. Ja nemāk pareizi uzrakstīt, tad atstāj labāk oriģinālu Dürr

     [+] [-]

, 2021-11-29 09:28, pirms 2 mēnešiem
...Šifrina ir baigi slīpēta...tagad draudzējas ar Kildi - kopā atpūšas, trenējas....tas tak katram skaidrs, ka sievietei trenējoties ar džeku, kurš ir pasaules top3, rezultāti kļūst labāki, bet džekam otrādi - krītas, jo domas ir tur citā virzienā...tādā veidā Mikaela izmantoja Favru, tagad jauns losis un es arī domāju, ka viņai būs pa spēkam kopvērtējums, taču Petra šogad arī monstrāli izskatās!