Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Austrāliešu snovbordists ar latviskajām saknēm vasarā spēlējis regbiju ''Miesnieku'' komandā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Austrāliešu snovbordists ar latviskajām saknēm vasarā spēlējis regbiju ''Miesnieku'' komandā
Drū Pauels. Foto no sportista personīgā arhīva.

Latvijas snovbordists Drū Džošua Pauels, kurš nupat labi ir nostartējis FIS sacensībās snovbordkrosā Francijā, vasaras sezonā ir spēlējis regbiju vienas no divām vadošajām Latvijas komandām “Miesnieki” sastāvā.

# Jau ziņojām, ka oktobra beigās spēcīga sastāva FIS sacensībās snovbordkrosā atzīstami nostartējis Latvijas snovbordists Drū Džošua Pauels, otrajā dienā iekļūstot ceturtdaļfinālā un iegūstot dalītu 9.-12.vietu. Tā kā par viņu maz kas bija zināms un radās interese par šo Latviju pārstāvošo sportistu, tad nedaudz vairāk par Pauelu šajā rakstā.

# Austrālijas snovbordkrosa braucējs Drū Džošua Pauels (tā viņa vārds ir ierakstīts Latvijas pasē – aut.piez.) 2019.gadā vērsās Latvijas Slēpošanas federācijā (LSF) saistībā ar pavalstniecības maiņu. Viņš izteica vēlmi turpmāk pārstāvēt Latviju, jo viņam ir latviskas saknes.

# Drū māte Astrīda Pauela (meitas uzvārdā ir Kreile – aut.piez.) un vecvecāki ir latvieši.
Austrālijas snovbordkrosa braucējam Drū Džošua Pauelam bija pamats un arī vēlme mainīt pilsonību.

# Kad pilsonība bija nokārtota, LSF vērsās Starptautiskajā Slēpošanas federācijā (FIS) ar visiem dokumentiem un lūgumu mainīt viņam pārstāvošo valsti no Austrālijas uz Latviju.

# Drū arī izteica vēlmi būt tuvāk Latvijai ikdienā. Visu pagājušo vasaru nodzīvoja un trenējās Latvijā, tajā skaitā arī regbija komandā “Miesnieki”. Ziemas sezonā, kā šajā, tā pagājušajā, pamatā viņš uzturas Eiropā (Austrijā).

# Starp citu, Drū patēvs Darens Pauels ir pasaules rekordists ātruma nobraucienā no kalna ar snovbordu.

# Mērķis ir mēģināt tikt uz Olimpiskajām spēlēm, bet tas ir ļoti grūts uzdevums.

  +1 [+] [-]

, 2021-11-05 16:14, pirms gada
Drū patēvs
https://youtu.be/-Mv-XeBuPeU

  +1 [+] [-]

, 2021-11-05 16:57, pirms gada
Ja Aparjodi vasarā var nodarboties ar orientēšanos (Kendija turklāt nesliktā līmenī), kāpēc gan lai šis regbiju neuzspēlētu...

  -1 [+] [-]

, 2021-11-06 08:25, pirms gada
elements rakstīja: Ja Aparjodi vasarā var nodarboties ar orientēšanos (Kendija turklāt nesliktā līmenī), kāpēc gan lai šis regbiju neuzspēlētu...
Kas ir aparjodi?

     [+] [-]

, 2021-11-06 10:00, pirms gada
Anatolijs Krūklis rakstīja: Kas ir aparjodi?
Kamaniņu braucēji, brālis un māsa