Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 3

Uz Jelgavu un Jūrmalu brauks Baltijas līgas čempione "Selver" un līdere "Bigbank Tartu"

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Uz Jelgavu un Jūrmalu brauks Baltijas līgas čempione "Selver" un līdere "Bigbank Tartu"
Foto: Latvijas Volejbola federācija.

“Credit24” meistarlīgā volejbolā šajā nedēļas nogalē Latvijā pie Jelgavas un Jūrmalas klubiem ciemosies līgas līdere “Bigbank Tartu” un čempione Tallinas “Selver”, kam šobrīd nav labākie laiki un kura varētu būt pa zobam Latvijas komandām. Tāpat ar interesi tiek gaidīta Latvijas čempiones SK “Jēkabpils Lūši” vizīte Klaipēdā pie Austra Štāla vadītās Klaipēdas “Amber Volley”. Sievietēm “Optibet” Baltijas līgā šodien Rīgā notiks pagājušās sezonas finālistu cīņa.

“Credit24” meistarlīgā sestdien pie “Biolars Jelgava”/MSĢ ciemosies Tartu vienība, bet dienu vēlāk – “Selver”. Jūrmalnieki Igaunijas klubus uzņems pretējā secībā. “Bigbank Tartu” desmit spēlēs svinējusi deviņas uzvaras, bet “Selver” ir sastāva problēmas, ko latvieši varētu izmantot. Par to liecina arī “selveriešu” pārliecinošais zaudējums svētdien Pērnavā. Lielākas cerības uzvarēt Tallinas vienību, protams, lolo RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala”.

Gan jūrmalnieki, gan jelgavnieki nedēļas nogalē savā laukumā bija spiesti atzīt “Amber Volley” pārākumu. Šonedēļ Štāla vadītās komandas varēšanu izbraukumā testēs “lūši”, kuriem arī savainojumi aizvadītās nedēļas maču ar Daugavpils komandu neļāva aizvadīt optimālajā sastāvā.

Tikmēr Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Avo Kēla vadītā un Toma Švana pārstāvētā “Parnu VK” dosies uz eksāmenu Tallinā, kur to gaida vicelīdere “TalTech”.

“Amber Volley” ar 16 punktiem desmit spēlēs turnīra tabulā ir ceturtā, bet “Parnu VK” ir par diviem punktiem mazāk. No Latvijas klubiem augstāko vietu ar desmit punktiem astoņās spēlēs ieņem SK “Jēkabpils Lūši”. Viņiem ar deviņiem punktiem desmit spēlēs seko “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un DU/”Ezerzeme”, kā arī VK “Biolars”/”Jelgava MSĢ” ar četriem punktiem deviņās cīņās.

“Optibet” Baltijas līgā sievietēm tiks aizvadītas sešas spēles, visas ar Latvijas vienību līdzdalību. Piektdien Rīgā tiksies iepriekšējās sezonas finālistes RVS/LU un Tallinas “TalTech”/“Tradehouse”, kuras gan šosezon sastāva dēļ atrodas attiecīgi septītajā un priekšpēdējā vietā līgā.

Tallinietes gaida grūts izbraukums Latvijā, jo triju dienu laikā būs jātiekas arī ar “Jelgavu” un RSU/MVS. Tāpat jauno sastāvu divos mačos turpinās slīpēt jauno nosaukumu SuFA/DU saņēmusī Daugavpils komanda.

Šobrīd Baltijas līgas turnīra tabulā “Jelgava” ar 30 punktiem 13 spēlēs ir piektā, RVS/LU ir 20 punkti 12 mačos un septītā vieta. RSU/MVS ar deviņiem punktiem 12 spēlēs turnīra tabulā iekārtojusies devītajā vietā, bet SuFA/DU ar vienu punktu 11 cīņās ieņem 12. vietu 12 komandu konkurencē. Vienu vietu augstāk ar trim punktiem 10 spēlēs ir līgas čempione “TalTech”/“Tradehouse”.

Četrām cīņas paredzētas “Optibet” Latvijas čempionātā vīriešiem,

Kalendārs
“Credit24” meistarlīga vīriešiem
15.01. 16.00 “Biolars Jelgava”/MSĢ – ”Bigbank Tartu”
15.01. 17.00 RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” – Tallinas ”Selver”
15.01. 19.30 Klaipēdas ”Amber Volley” – SK “Jēkabpils Lūši”

16.01. 17.00 RTU/“Robežsardze”/“Jūrmala” – ”Bigbank Tartu”
16.01. 18.00 “Biolars Jelgava”/MSĢ – Tallinas ”Selver”

“Optibet” Baltijas līga sievietēm
14.01. 20.00 RVS/LU – “TalTech”/“Tradehouse”

15.01. 17.00 SuFA/DU – “TK Kaunas-VDU”
15.01. 16.00 “Jelgava” – “TalTech”/“Tradehouse”
15.01. 16.00 RVS/LU – Alītas “Prekyba-Parama”

16.01. 12.00 “Jelgava” – SuFA/DU
16.01. 12.00 RSU/MVS – “TalTech”/“Tradehouse”

“Optibet” Latvijas čempionāts vīriešiem
15.01. 13.00 “Augšdaugava” – VK “Ventspils”
15.01. 14.00 “Vecumnieki” – VK “Ozolnieki”
15.01. 18.00 “Aizpute” – RTU

16.01. 15.00 “Kuldīgas NSS” – “Aizpute”

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija