Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Džaviza izcīna 20. vietu pasaules čempionātā 100 kilometru skrējienā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Džaviza izcīna 20. vietu pasaules čempionātā 100 kilometru skrējienā
Diāna Džaviza. Foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība

LETA. Latvijas skrējēja Diāna Džaviza sestdien Vācijā izcīnīja 20.vietu Starptautiskās garo distanču skrējēju asociācijas (IAU) pasaules čempionātā 100 kilometru skrējienā.

Sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Francijas sportiste Floriāna Hota, kura distanci veica septiņās stundās četrās minūtēs un trīs sekundēs.

Džaviza, kura bija ātrākā vecuma grupā no 35 līdz 40 gadiem, finišu sasniedza septiņās stundās 53 minūtēs un 16 sekundēs.

Amanda Krūmiņa ierindojās 38.pozīcijā, kamēr 47.vietā viņai sekoja Liene Neimane

Komandu ieskaitē Latvijas skrējējas ieņēma astoto vietu.

Savukārt vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca japānis Haruki Okajama. Viņš 100 kilometrus skrēja sešās stundās 12 minūtēs un desmit sekundēs.

No Latvijas skrējējiem visaugstāk ierindojās Oļegs Gurejevs, kurš distanci veica septiņās stundās 43 minūtēs un 12 sekundēs un izcīnīja 65.vietu.

Normunds Laucis ieņēma 89.vietu, Edgars Sprūds finišēja 92.pozīcijā, bet vēl par vienu vietu zemāk bija Valdis Nilovs. Mārtiņš Birums ierindojās 96.vietā.

Tikmēr komandu ieskaitē Latvijas skrējēji izcīnīja 18.vietu.

2014.gadā pasaules čempionātu 100 kilometru skrējienā bija iecerēts rīkot Daugavpilī, tomēr Latvijas pilsētai tas gāja secen un tika pārcelts uz Dohu.

Izmantotie resursi:
LETA