Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Zināms Latvijas izlases sastāvs dalībai Eiropas čempionātā krosā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

12. decembrī Īrijas galvaspilsētā Dublinā notiks Eiropas čempionāts krosā, kur startēs arī Latvijas skrējēji. Šodien tapa zināms izlases sastāvs, kurā būs septiņi skrējēji.

# Oktobra pirmajā sestdienā norisinājās Latvijas čempionāts krosā, noskaidrojot labākos pieaugušo konkurencē, bet 12.okotbrī medaļu komplektus krosā sadalīja juniori un jaunieši.

# Jau ziņojām, ka oktobra beigās Latvijas izlase ļoti veiksmīgi nostartēja Baltijas čempionātā, izcīnot pārliecinošu uzvaru. Latvijas skrējēju pārsvars šajās sacensībās bija iespaidīgs – 11 disciplīnās izcīnītas astoņas uzvaras.

# Ņemot vērā uzrādītos rezultātus iepriekšminētajās sacensībās, kā arī citus faktorus, tagad ir noskaidrots Latvijas izlases sastāvs dalībai Eiropas čempionātā krosā. Mūsu komandā ir iekļauti 7 skrējēji.

# Mūsu komandas līderi būs Latvijas rekordists telpās un šī gada krosa vicečempions Uģis Jocis un viens no ātrākajiem Latvijas vidējo un garo distanču skrējējiem Jānis Višķers, kurš ir viens no trim mūsējiem, kas pusmaratonu skrējuši ātrāk par 1:05.

# Uz Eiropas čempionātu diemžēl nebrauks šī gada uzvarētājs krosā Edgars Šumskis.

# Uz Īriju dosies Baltijas čempionāta pirmo trīs vietu ieguvēji junioriem – Artūrs Lapiņš, Jegors Ivanovs, kuram bronza Latvijas čempionātā pieaugušajiem un zelts junioru konkurencē, un Ņikita Bogdanovs, kā arī junioru vicečempions 1500m Lauris Grīniņš.

# Vienīgā sieviete mūsu komandā būs Kamilla Vanadziņa, kura šogad Latvijas čempionātā krosā svinēja uzvaru gan pieaugušo, gan junioru konkurencē.

Izmantotie resursi:
athletics.lv