Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Triatlonista Liepas panākumi LČ peldēšanā un vieglatlētikā vienā dienā, uzvara arī BČ

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Triatlonista Liepas panākumi LČ peldēšanā un vieglatlētikā vienā dienā, uzvara arī BČ
Artūrs Liepa (pa vidu) apbalvošanā Baltijas komandu čempionātā 3000m. Foto: Latvijas Trialtona federācija.

Latvijas vadošais triatlonists Artūrs Liepa pēdējās nedēļas laikā guvis panākumus Latvijas čempionātā peldēšanā, kā arī Latvijas čempionātā un Baltijas komandu čempionātā vieglatlētikā, izcīnot visās trijās sacensībās medaļas, tajā skaitā arī uzvaras.

Artūrs Liepa, kurš pagājušajā gadā uzvarēja Eiropas kausā junioriem triatlonā un ieguva šajā sporta veidā 15.vietu pasaules junioru čempionātā, pēdējās nedēļas laikā ir paspējis paspīdēt divos Latvijas čempionātos – peldēšanā un vieglatlētikā, gan arī Baltijas čempionātā vieglatlētikā, visos trijos sev līdzi paņemot pa kādai medaļai un izcīnītiem tituliem.

Februāra pēdējās dienās kalngalietis izcīnīja divas medaļas Latvijas čempionātā peldēšanā – trešā vieta 400m brīvajā stilā un uzvara 1500m brīvajā stilā. Savukārt Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās Liepa ieguva vicečempiona titulu 3000 metru skrējienā, piekāpjoties tikai valsts rekordistam Uģim Jocim. Īpaši atzīmējams ir tas, ka Artūrs sudrabu 3000m skriešanā un zeltu 1500m peldēšanā izcīnīja vienā un tajā pašā dienā ar dažu stundu starpību, no Valmieras Jāņa Daliņa vieglatlētikas manēžas pārbraucot uz Ķīpsalas peldbaseinu.

Pagājušajā nedēļas nogalē Valmierā Baltijas komandu čempionātā Māra Liepas audzēknis un dēls bija ātrākais arī 3000metru distancē, svinot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 8:42,55 un pievienojot arī Baltijas čempiona titulu.