Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:474, Did:0, useCase: 0

Vona gatava zelta medaļai

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Vona gatava zelta medaļai
Lindsija Vona
Foto: AFP/Scanpix
Vankūvera 2010, OS-Kalnu slēpošana Sievietes, nobrauciens
1. Lindsey Vonn 1:44.19  
betSafe

ASV kanlu slēpotāja Lindsija Vona, neskatoties uz savainojumu, ir apņēmības pilna šodien izcīnīt zelta medaļu nobrauciena disciplīnā, kas sāksies plkst. 21:00 pēc Latvijas laika.

Šodien plkst. 21:00 (pēc Latvijas laika) notiks pirmās sacensības kalnu slēpošanā dāmu konkurencē. Sakarā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem, sieviešu nobrauciens notiks tikai šodien, nevis svētdien, kā tas bija sākotnēji paredzēts.

Viena no galvenajām favorītēm uz uzvaru ir amerikāniete Lindsija Vona, kura ir ieguvēja pārcelto sacensību dēļ. Vona pirms olimpiādes treniņā guva kājas traumu, un piespiedu pauze viņai nākusi par labu, lai varētu pienācīgāk sagatavoties startam.

Vonas vīrs Tomass, kas ir viņas treneris, par šodienas startu izsakāspozitīvi: ''Viņa patiešām tic, ka var šodien uzvarēt, neskatoties uz to, ka braukšana būs sāpīga. Vona ir gatava veikt labu nobraucienu.

Izmantotie resursi:
AP

  +4 [+] [-]

, 2010-02-17 18:31, pirms 11 gadiem
Lai veicas! Simpatizē man šī sportiste!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2010-02-17 19:21, pirms 11 gadiem
Turēšu īkšķus