Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Podžus un Štrombahs zaudē "Futures" dubultspēļu finālā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Podžus un Štrombahs zaudē "Futures" dubultspēļu finālā
Mārtiņš Podžus. Foto: Latvijas Tenisa savienība

Mārtiņš Podžus kopā ar Vāciju pārstāvošo Robertu Štrombahu sestdien zaudēja Šarmelšeihas ITF M15 dubultspēļu finālā, cietā seguma turnīru Ēģiptē pabeidzot ar sešu ATP reitinga punktu iegūšanu.

Latvijas Deivisa kausa izlasē kopā spēlējušie Podžus un Štrombahs bija izsēti ar trešo numuru un finālā ar rezultātu 3:6, 7:5, 7:10 zaudēja ar otro numuru izsētajai Taivānas un Japānas komandai Jušiu Šu/Džumpei Jamasaki.

Viņi supertaibreikā nokļuva iedzinējos ar 0:5, uzvarēja nākamajās četrās izspēlēs, bet panākt izlīdzinājumu vai izvirzīties vadībā neizdevās.

Podžus uzvarējis astoņos "Futures" dubultspēļu turnīrus, sešus no astoņiem tituliem izcīnot kopā ar dvīņubrāli Jāni. Mārtiņam pēdējie panākumi bija 2019. gadā, kad iegūti trīs tituli, no kuriem divi bija ar brāli.

Savukārt Štrombaham ir pieci ITF dubultspēļu tituli, tos izcīnot ar četriem dažādiem pāriniekiem.