Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 3

Vismane 49 minūtēs bez iespējām zaudē Limožā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Vismane 49 minūtēs bez iespējām zaudē Limožā
Daniela Vismane. Foto: LTS/Kaspars Volonts

Latvijas trešā rakete Daniela Vismane (WTA 280.) otrdienas vakarā piedzīvoja bezcerīgu sakāvi Limožas WTA125 turnīra pirmās kārtas cīņā, ar 2:6, 0:6 kapitulējot ranga 114. vietā esošajai serbietei Ninai Stojanovičai. Vismane tikai 49 minūšu ilgajā cīņā netika pie breikbumbām.

Vismane otro nedēļu pēc kārtas spēlēja WTA125 turnīrā Francijā. Viņa pagājušajā nedēļā Anžē zaudēja 2. kārtā, kur neizmantoja divas mačbumbas un zaudēja kvalifikācijā pieveiktajai Krievijas tenisistei Vitālijai Djačenko. Viņa vēlāk kļuva par čempioni.

Anžē nopelnītais 21 reitinga punkts Vismanei ļāva šonedēļ sasniegt jaunu rekordu WTA rangā, kur viņai iepriekšējais augstākais punkts bija 297. vieta. Pirmoreiz spēlējot tik augsta līmeņa turnīros kā WTA125, Vismanei bija iespēja nopelnīt "Australian Open" kvalifikācijai nepieciešamos punktus. Domājams, ka 280. vieta būs pārāk zemu.

Šodienas mačs Limožā pret ranga pirmajā simtā pabijušo Stojanoviču, kuras rekords ir 81. vieta, Vismanei bija bezcerīgs. Viņa nespēja iegūt nevienu breikbumbu, uzņemšanā sakrājot tikai četrus punktus! Serbiete 2. setā bija perfekta ar servi (12/12). Daniela no 2:1 zaudēja 11 geimos pēc kārtas, gadu pabeidzot ar pamatīgu sagrāvi.

Pirmie četri geimi tika izspēlēti bez breikbumbām, bet Vismane pēkšņi salūza piektajā geimā. Viņa divās izspēlēs nespēja aizsargāt savu vājo otro servi, pie 30:30 kļūdījās ar saīsināto sitienu (bumbiņa ielidoja tīklā) un pēc tam breikbumbas izspēlē nesekmīgi izgāja pie tīkla, un Stojanoviča precīzi izpildīja apvedošo sitienu pa sānu līniju.

Vismane aiznākamajā serves geimā zaudēja četru kļūdu dēļ – viņai viena dubultkļūda un trīs neprecīzi "forehand" uzbrukumi (viens raidījums tīklā un divi autā). Daniela nedisciplinēti spēlēja arī mača turpinājumā, kortu pametot pēc nospēlētām 49 minūtēm.

Vismane nav uzvarējusi rangā tik augstu esošu spēlētāju kā 114. vietā esošā Stojanoviča. Viņas lielākā uzvara pēc reitinga ir austrālietes Olīvijas Rogovskas (#148) pieveikšana 2018. gadā ITF W25 turnīrā Ungārijā ar rezultātu 6:4, 6:2.

  -3 [+] [-]

, 2021-12-15 00:30, pirms 5 mēnešiem
Šā mača tiesneši atkal pierādīja to, ka uz viņiem paļauties nedrīkst. Šis mačs tika tiesāts par labu Ņinai Stojanovičai. Praktiski visi mača punkti tika ieskaitīti par labu Stojanovičai. Tiesneši gan Vismanes tīri uzvarētās izspēles gan nepiespiestās kļūdas lielākajā daļā gadījumu nelikumīgi ieskaitīja par nepiespiestajām kļūdām un viņi Stojanovičas nepiespiestās kļūdas un tīri uzvarētās izspēles nelikumīgi lielākajā daļā gadījumu ieskaitīja kā tīri uzvarētās izspēles. Daniela Adrija Vismane zaudēja šo maču bez iespējām tikai dēļ tiesnešu akluma, debīlisma, nekompetences, augstprātības, negodīguma, netaisnīguma, kā arī dēļ tā, ka viņiem bija svarīgi iegūt džekpotu. Viņi bija uzlikuši likmes uz Stojanovičas uzvaru ar rezultātu 6:2 un 6:0 un viņi tā arī tiesāja. Kā jau es teicu savos iepriekšējajos komentāros, visos WTA, ITF, ATP un junioru līmeņa tenisa turnīros tiesnešu vietā ir jāizmanto speciālas iekārtas un ierīces kuras veiktu pilnīgi visus tiesnešu pienākumus viņu vietā, jo mūsdienu tiesneši nav spējīgi pilnvērtīgi un kompetenti tiesāt tenisa mačus. WTA, ITF, ATP un junioru līmeņa turnīra rīkotājiem vajadzētu atteikties no tiesnešiem. Un viņu vietā izmantot elektroniskās ierīces un iekārtas kuras veiktu pilnīgi visus tiesnešu pienākumus viņu vietā, jo mūsdienu tenisa tiesneši mačus godīgi, taisnīgi un kompetenti tiesāt diemžēl neprot. Atteikšanās no tiesnešiem pilnīgi visos WTA, ITF, ATP un junioru līmeņa rīkotajos turnīros un elektronisko ierīču un iekārtu izmantošana tiesnešu vietā kuri veiktu pilnīgi visus tiesnešu pienākumus viņu vietā padarītu pilnīgi visus rezultātus simtprocentīgi taisnīgus, godīgus un patiesībai pilnīgi atbilstošus.

  +1 [+] [-]

, 2021-12-15 01:49, pirms 5 mēnešiem
einars27 rakstīja: Šā mača tiesneši atkal pierādīja to, ka uz viņiem paļauties nedrīkst. Šis mačs tika tiesāts par labu Ņinai Stojanovičai. Praktiski visi mača punkti tika ieskaitīti par labu Stojanovičai. Tiesneši gan Vismanes tīri uzvarētās izspēles gan nepiespiestās kļūdas lielākajā daļā gadījumu nelikumīgi ieskaitīja par nepiespiestajām kļūdām un viņi Stojanovičas nepiespiestās kļūdas un tīri uzvarētās izspēles nelikumīgi lielākajā daļā gadījumu ieskaitīja kā tīri uzvarētās izspēles. Daniela Adrija Vismane zaudēja šo maču bez iespējām tikai dēļ tiesnešu akluma, debīlisma, nekompetences, augstprātības, negodīguma, netaisnīguma, kā arī dēļ tā, ka viņiem bija svarīgi iegūt džekpotu. Viņi bija uzlikuši likmes uz Stojanovičas uzvaru ar rezultātu 6:2 un 6:0 un viņi tā arī tiesāja. Kā jau es teicu savos iepriekšējajos komentāros, visos WTA, ITF, ATP un junioru līmeņa tenisa turnīros tiesnešu vietā ir jāizmanto speciālas iekārtas un ierīces kuras veiktu pilnīgi visus tiesnešu pienākumus viņu vietā, jo mūsdienu tiesneši nav spējīgi pilnvērtīgi un kompetenti tiesāt tenisa mačus. WTA, ITF, ATP un junioru līmeņa turnīra rīkotājiem vajadzētu atteikties no tiesnešiem. Un viņu vietā izmantot elektroniskās ierīces un iekārtas kuras veiktu pilnīgi visus tiesnešu pienākumus viņu vietā, jo mūsdienu tenisa tiesneši mačus godīgi, taisnīgi un kompetenti tiesāt diemžēl neprot. Atteikšanās no tiesnešiem pilnīgi visos WTA, ITF, ATP un junioru līmeņa rīkotajos turnīros un elektronisko ierīču un iekārtu izmantošana tiesnešu vietā kuri veiktu pilnīgi visus tiesnešu pienākumus viņu vietā padarītu pilnīgi visus rezultātus simtprocentīgi taisnīgus, godīgus un patiesībai pilnīgi atbilstošus.
Sveiks trako māja

  -1 [+] [-]

, 2021-12-15 02:52, pirms 5 mēnešiem
Naturban rakstīja: Sveiks trako māja
Sveiks tenisa noteikumu nezinātāj. Sveiks tenisa idiot. 🤣🤣🤣🤣🤣

  +1 [+] [-]

, 2021-12-15 11:25, pirms 5 mēnešiem
Nezin, meitenei uznāca besis vai kautkas kaitēja, bet viss bija bezcerīgi. Otrā korta pusē, likumsakarīgi, viss bija perfekti.

Iepriekšējais zaudējums uzvarētā spēlē bija sāpīgs. Raksturs tomēr vajadzīgs, nevar tā atdot. Turpmāk 1.-2. simta spēlētājas būs ikdiena. Lai veicas!

     [+] [-]

, 2021-12-15 21:47, pirms 5 mēnešiem
nicks rakstīja: Nezin, meitenei uznāca besis vai kautkas kaitēja, bet viss bija bezcerīgi. Otrā korta pusē, likumsakarīgi, viss bija perfekti.

Iepriekšējais zaudējums uzvarētā spēlē bija sāpīgs. Raksturs tomēr vajadzīgs, nevar tā atdot. Turpmāk 1.-2. simta spēlētājas būs ikdiena. Lai veicas!
Tu tak esi stulbenis. Tiesneši teju visus Vismanes šotus ieskaitīja par autiem vienalga kur tā bumbiņa piezemējās, bet teju visus Stojanovičas šotus viņi ieskaitīja par iniem vienalga kur tā bumbiņa piezemējās. Es neuzskatu ka tas bija godīgi un taisnīgi.

     [+] [-]

, 2021-12-15 21:53, pirms 5 mēnešiem
Tagad tā būs viņai ikdiena, ja viņa turpinās piedalīties WTA līmeņa turnīros. WTA līmeņa turnīros ir ļoti daudz negodīgi, netaisnīgi, augstprātīgi un nekompetenti tiesneši.