Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 3

Zverevs pusfinālā pret Nadalu sarāvis labās potītes sānu saites

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Zverevs pusfinālā pret Nadalu sarāvis labās potītes sānu saites
Aleksandrs Zverevs. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Tenisists Aleksandrs Zverevs piektdienas vakarā savā sociālā tīkla ''Instagram'' profilā norādījis, ka gūtais potītes savainojums ''French Open'' pusfinālā pret Rafaelu Nadalu ir nopietns, sestdien precizējot, ka sportists sarāvis labās potītes sānu saites.

Vakar arī sezonas otrajā ''Grand Slam'' Francijā finālā iekļuva spānis Rafaels Nadals. Pusfināls pret Aleksandru Zverevu gan noslēdzās priekšlaicīgi, jo pretinieks otrajā setā iedzīvojās potītes savainojumā. Tajā brīdī ritēja taibreiks, bet pirmajā setā uzvarējis bija Nadals. Finālā spānis savā 14. ''French Open'' finālā cīnīsies pret Kasperu Rūdu.

''Ja esi cilvēks, tad tev būtu jājūt līdz savam kolēģim,'' pēc iekļūšanas finālā teica Nadals. ''Redzēt citu tenisisti šādi savainotu nav veids, kā vēlējos tikt finālā. Vienīgais, ko varu teikt, ka, cerams, nav noticis nekas slikts. Cerēsim, ka viņš tikai stipri pagrieza potīti un nav nekas lauzts,'' turpināja titulētais tenisists.

Savukārt Zverevs piektdienas vakarā sava sociālā tīkla ''Instagram'' profilā vēstīja, ka potītes savainojums, visticamāk, ir nopietns. ''Mediķu komanda un ārsti joprojām izvērtē savainojumu. Mēs jūs informēsim tiklīdz būs jaunumi,'' pauda Zverevs, kurš piebilda, ka gūtais savainojums nācis nelaikā. ''Šis man ir ļoti grūts brīdis.'' Sestdienas pēcpusdienā tenisists atklāja, ka ir sarāvis labās potītes sānu saites. ''Pēc pirmajām medicīniskajām apskatēm izskatās, ka esmu sarāvis labās potītes sānu saites. Pirmdien došos uz Vāciju, kur iziešu papildus medicīniskās pārbaudes. Vēlos pateikties visiem par sniegto atbalstu,'' teikts Zvereva paziņojumā.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/tennis/61...
https://www.instagram.com/alexzvere...

     [+] [-]

, 2022-06-05 15:22, pirms 2 gadiem
...Tajā brīdī ritēja taibreiks, bet pirmajā setā uzvarējis bija Nadals. ...
Nekur tas taibreiks neritēja. Zverevs satraumējās tā punkta izspēlē, pēc kura rezultāts kļuva 6-6