Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2492, Did:0, useCase: 3

Latvijas olimpieši tiekas ar Saeimas apmeklētājiem

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas olimpieši tiekas ar Saeimas apmeklētājiem
Latvijas olimpieši dala autogrāfus Saeimā
Foto: Ernests Dinka, saeima.lv

Saeimas nama apmeklētāji sestdien Muzeju naktī tikās ar mūsu olimpiešiem. Kopumā sešu stundu laikā Saeimas nams pulcēja vairāk nekā trīs tūkstošus apmeklētāju, informē mūsu likumdevēja preses dienests.

Ziemas Olimpisko spēļu medaļnieki tika sagaidīti ar aplausiem un pauda prieku, ka var satikt mūsu valsts sportistus, nofotografēties ar viņiem un iegūt autogrāfus. Saeimas nama viesi sportistiem vēlēja panākumus, spēku un izturību arī turpmākajās sacensībās. Paši olimpieši atzina, ka Latvijas spēks ir tautas saliedētībā, jo visi kopā varam daudz izdarīt

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pasākuma laikā svinīgi pasniedza atzinības rakstus Martinam Dukuram, Tomasam Dukuram, Dainim Dukuram, Leldei Priedulēnai, Mihailam Arhipovam un Marekam Mezencevam par augstajiem sasniegumiem XXII Ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos un Latvijas vārda nešanu pasaulē.

Jēkaba ielas 11 nama apmeklētāji ekspozīcijā „Varenie dzintara spēki no Latvijas” varēja aplūkot olimpiešu sporta inventāru un formas, kā arī Soču Olimpisko spēļu spilgtākos mirkļus, kas fiksēti fotogrāfijās un videoierakstos. Tāpat apmeklētāji varēja apskatīt grāmatu izstādi, kas veltīta vēsturiskajām liecībām – mūsu labāko sportistu startiem olimpiskajās spēlēs. Savukārt paši medaļnieki iepazīstināja ar jauniznākušo grāmatu „Latvija Sočos”.

Fotoizstādē „Varenie spēki no Latvijas” bija apskatāmi šī gada Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos fiksētie Latvijas Olimpiskās komandas dalībnieku spilgtāko emociju fotomirkļi.

Saeimas nams Muzeju naktī apmeklētājiem durvis vēra jau piekto gadu pēc kārtas. Muzeju nakts Saeimā šogad tika organizēta sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju. Šis ir starptautisks pasākums, kas katru gadu vienlaikus notiek visā Eiropā. Šogad Latvijā noslēdzas Muzeju nakts trīs gadu cikls, kas aizsākās 2012.gadā. Iepriekš šī starptautiskā pasākuma vienojošie elementi bija mūsu valsts zilā jūra un zaļais mežs, bet šī gada tematika ir sarkanā krāsa - dzintars.

Izmantotie resursi:
www.saeima.lv

  +2 [+] [-]

, 2014-05-19 16:25, pirms 8 gadiem
Biju aizgājis lielisks pasākums un liels fui lielai daļai Latvijas sporta funkcionāru, kas tik reti rīko šādas tikšanās ar Latvijas sportistiem. Saeimā viss bija ļoti labi pārdomāts, plašā zālē bija izvietotas kamanas un skeletons, pie ieejas dalīja kartiņas ar sportistu attēliem, kur bija paredzēta vieta autogrāfiem, lai autogrāfi nav jāvāc uz etaloniem, rokām, krūtīm, vai piezīmju blokiem.