Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 3

BMX olimpiskais vicečempions pēc treniņā piedzīvota kritiena atrodas komā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

BMX olimpiskais vicečempions pēc treniņā piedzīvota kritiena atrodas komā
Jelle van Gorkoms
Foto: Reuters/Scanpix

27 gadus vecais Jelle van Gorkoms, kurš Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu, pēc otrdien treniņā piedzīvotā kritiena atrodas komā, vēsta Nīderlandes Riteņbraukšanas savienība.

Aizvadot treniņu Arnemā, kas atrodas uz dienvidaustrumiem no Amsterdamas, Jelle van Gorkoms piedzīvoja negadījumu. Tiek vēstīts, ka rezultātā viņam ir lauztas ribas, lūzumi sejas kaulos, savainots galvaskauss, tāpat cietušas nieres, aknas un liesa.

Nīderlandes BMX izlases treneris Bass de Bevers vērsās pie sabiedrības ar lūgumu, lai tiktu ievērots braucēja, viņa ģimenes un draudzenes privātums. Savukārt centra, kurā notika negadījums, vadītājs Johems Šelenss sacīja, ka tas bijis briesmīgs negadījums, un viņš novēlēja sportistam un tuviniekiem spēku.

27 gadus vecais sportists piedalījās arī 2012. gada olimpiskajās spēlēs, taču Riodežaneiro viņa panākumi bija iespaidīgāki – van Gorkomam izdevās izcīnīt sudraba medaļu. Finālā viņš par nepilnu sekundi piekāpās tikai amerikānim Konoram Fīldsam. Viņa kontā ir arī 2015. gada pasaules čempionāta sudrabs.

Izmantotie resursi:
Jelle van Gorkom: Dutch Olympic BMX silver...

  +2 [+] [-]

, 2018-01-11 11:20, pirms 7 gadiem
Skarbs sporta veids. Viens no labākajiem, Sam Willoughby, arī olimpiskais vicečempions, un arī mūsu Gustavs Pētersīlis pēc kritieniem ir paralizēti. Austrālietis gan pamazām atgūst kustības kājās.
Jaunākais raksts apr Semu:

Australian BMX star Sam Willoughby to walk down...

     [+] [-]

, 2018-01-11 12:43, pirms 7 gadiem
Baigais bezprigels sanaaca ar to traumu.Reali trases personals vainiigs,jo nebija nonemta kjeede kas parvilkta pari trasei.Un to kjeedi no stara kalna nevar redzeet un chslis kaa mauca taa iemauca. Kede bij janonem sakoties trenniniem ,a personals to neizdarija!

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 12:54, pirms 7 gadiem
Pie tik lieliem ātrumiem traumas ir tādas, kādas ir. Lai čalis turas un atveseļojas ! Jau otro reizi komā.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 15:13, pirms 7 gadiem
Kaut kas tur nav kārtībā, pārāk bīstams šis sporta veids paliek.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 21:13, pirms 7 gadiem
Skarbi. Lai nu puisis atkopjas!