Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Latviju Baltijas valstu čempionātā treka riteņbraukšanā pārstāvēs 46 sportisti

Toms Markss
Toms Markss

Latviju Baltijas valstu čempionātā treka riteņbraukšanā pārstāvēs 46 sportisti
Ainārs Ķiksis sprinta sacensību Maskavā kvalifikācijā. Foto: Sputnik/Scanpix

8. un 9. februārī Lietuvas pilsētā Paņevežā esošajā ''Cido'' arēnā notiks Baltijas valstu čempionāts treka riteņbraukšanā un atvērtās sacensības U17, kā arī junioru grupu sportistiem. Kļuvis zināms, ka vēsturiskajās sacensībās Latviju pārstāvēs 46 sportisti.

Sadarbojoties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas riteņbraukšanas federācijām, pirmo reizi tiek organizēts Baltijas valstu čempionāts treka riteņbraukšanā. Sacensības notiks šī gada 8. un 9. februārī Lietuvas pilsētā Paņevežā esošajā ''Cido'' arēnā, kur atrodas vienīgais slēgtais velotreks Baltijas valstīs.

Aizvadītās nedēļas nogalē noslēdzās dalībnieku pieteikšanās gan Baltijas valstu čempionātam, gan tā ietvaros notiekošajām atvērtajām sacensībām U17 un junioru grupu sportistiem. Latvijas čempionāta vērtējumā iekļautas elites grupas sacensības sprintā, kēringā, punktu sacīkstē, skrečā un omniumā. Tikmēr juniori par godalgām sacentīsies ominumā. Papildus tam, junioriem un U17 grupas braucējiem notiks sacensības skrečā, sprintā un kēringā.

No Latvijas sacensībās startēs 46 dalībnieki. Elites grupā dažādās disciplīnās pieteikušies 19 sportisti. Viņu vidū būs gan Latvijas treka riteņbraukšanas leģenda Ainārs Ķiksis, gan arī UCI līmeņa sacensībās startējošais Vitālijs Korņilovs. Uz starta redzēsim arī pasaules militārpersonu vicečempionu šosejas riteņbraukšanā Andri Vosekalnu, vienu no vadošajiem Latvijas amatieriem Kristapu Knopu, kā arī Igaunijas komandu ''Tartu 2024 BCC'' pārstāvošos – Paulu Rubeni, Daniēlu Kaži un Kristeru Ansonu. Junioru un jauniešu grupās no Latvijas startēs 27 trekisti.

Sacensību programma un cita būtiska informācija tiks publicēta tuvākajā laikā.

Izmantotie resursi:
lrf.lv