Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Bogdanovičs un Lukševics piedzīvo kritienus un finišē sekotāju vidū ''San Juan'' otrajā posmā

Toms Markss
Toms Markss

Bogdanovičs un Lukševics piedzīvo kritienus un finišē sekotāju vidū ''San Juan'' otrajā posmā
Māris Bogdanovičs. Foto: Publicitātes

Naktī uz otrdienu Argentīnā aizvadīts ''Vuelta a San Juan International'' (UCI 2 Pro kategorija) otrais posms, kurā nepārspēts palika kolumbiešu labākais sprinteris Fernando Gavirija (''UAE Team Emirates''). Abi sacensībās startējošie Latvijas šosejas riteņbraucēji – Māris Bogdanovičs un Viesturs Lukševics – iekļuva masu kritienā 13 kilometrus pirms finiša un finišēja attiecīgi 136. un 141. vietā.

''San Juan'' velobrauciena otrajā posmā 166 tūri aizvadošie riteņbraucēji veica 170 kilometru garo otro posmu. Distances otrā daļa, kas veda pa apļiem bija ļoti ātra. Tas ļāva prognozēt lielās grupas finiša spurtu. Peletonā notika ļoti asa cīņa par pozīciju. Netrūka arī virkne kritienu, tostarp dienas atrāvienā esošo braucēju vidū. Šeit pie vienas bija uz ceļa izskrējis suns, ko aizķēra viens no riteņbraucējiem.

Par pozīciju grupas priekšā cīnījās arī ''Amore &Vita – Prodir'' vienība, kuras līderis finiša spurtam bija Māris Bogdanovičs. 13 kilometrus pirms finiša peletonā notika liels kritiens. Otro dienu pēc kārtas kritiens pacīnīties par labu rezultātu liedza Bogdanovičam. Kritienā iekļuva arī Viesturs Lukševics, kurš cieta vairāk. Abi latvieši sasniedza finišu sekotāju grupās, ieņemot attiecīgi 136. un 141. vietu.

Uzvarēja Fernando Gavirija (''UAE Team Emirates''). Otrā vieta mājiniekam Havjeram Naranjo, bet trešā pozīcija itālietim Marko Benfatto (''Bardiani CSF''). Kopvērtējumā līderis ir Gavirija, kuram seko pirmā posma uzvarētājs Rudijs Barbjē. Velobrauciens turpināsies otrdienas vakarā ar 15,2 kilometru garo individuālo braucienu.

Vuelta a San Juan International 2. posms – 170 km:

Vārds UzvārdsValstsKomandaLaiks
1.Fernando GaviriaKolumbijaUAE Team Emirates3:30:06
2.Nicolas NaranjoArgentīnaAgrupacion Virgen De Fatima+00:00:00
3.Macro BenfattoItālijaBardiani-CSF-Faizane+00:00:00
4.Piet AllegaertBeļģijaCofidis Solutions Credtis+00:00:00
5.Peter SaganSlovākijaBora-Hansgrohe+00:00:00
6.Travis McCabeASVIsrael Start-Up Nation+00:00:00
136.Viesturs LukševicsLatvijaAmore&Vita – Prodir+00:01:08
141.Māris BogdanovičsLatvijaAmore&Vita – Prodir+00:03:22