Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 3

"Lāči/Mūku sala" mazākumā kapitulē ar neierastu rezultātu "Livonia"

Ivars Bācis
Ivars Bācis

"Lāči/Mūku sala" mazākumā kapitulē ar neierastu rezultātu "Livonia"
Foto: Latvijas Regbija federācija / J. Bērziņš-Soms

Ceturtdien notikušajā Latvijas čempionāta regbijs-15 spēlē tikās RK "Livonia" un "Lāči/Mūku sala". Upesciemā notikušajā spēlē ar vairāk nekā nospiedošu pārsvaru uzvaru guva pašreizējie LČ R15 čempioni "Livonia". Spēles beigu rezultāts 127:3 (87:0).

• Sākot ar spēles pirmo minūti, kad mājinieki guva pirmos punktus, laukumā toni noteica livonieši. Bet ne ar to īpašs ir šis mačs. Citu spēļu vidū tas izceļas ar pāris zīmīgiem aspektiem.

• "Lāču" sastāvā laukumā gāja arī komandas treneris un viens Latvijas regbijam visvairāk devušajiem cilvēkiem - Uldis Bautris. Viņam šogad aprit 68 gadi.

• 127:3 nav regbijam ikdienišķs rezultāts. Tas, šķiet, ir trešais punktiem ražīgākais zaudējums Latvijas regbijs-15 čempionāta spēļu vēsturē.

• Spēle netika aizvadīta visas 80 minūtes. Tā tika pārtraukta pēc nospēlētām 69 minūtēm, jo lāču komanda bija palikusi tikai deviņu vīru sastāvā, kas ir minimālais pieļaujamais spēlētāju skaits laukumā. Tā kā nospēlēts bija vairāk, nekā 75% spēles pilnā laika, tad pēc regbijs-15 likumiem lāčiem netika ieskaitīts tehniskais zaudējums, bet gan tika fiksēts spēles fināla rezultāts 127:3.

• "Lāči"/"Mūku Sala" šo spēli iesāka 13 vīru sastāvā, bet otrajā puslaikā tas saruka līdz desmit spēlētājiem. Tuvojoties spēles 70.minūtei, tiesneši pamanīja, ka no laukumā palikušajiem deviņiem komandas spēlētājiem viens prasa maiņu, tāpēc tika pieņemts lēmums priekšlaicīgi pārtraukt spēli.

Uzteicams ir "Lāču/Mūku sala" komandas šīs spēles spēlētāju cīņas spars, mazākumā stājoties pretī čempioniem.

Izmantotie resursi:
rugby-latvia.lv

     [+] [-]

, 2022-06-18 08:45, pirms 2 mēnešiem
Un kādēļ bija jāpārtrauc spēli, ja Lāči palika minimālajā PIEĻAUJAMAJĀ sastāvā?

     [+] [-]

, 2022-06-18 09:10, pirms 2 mēnešiem
Tā jau maz komamdu, bet kā šajā gadījumā nesanāk nokomplektēt sastāvu spēlei.