Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Pļaviņš/Samoilovs debitē elites posma kvalifikācijā un Austrālijā piekāpjas serbiem

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Pļaviņš/Samoilovs debitē elites posma kvalifikācijā un Austrālijā piekāpjas serbiem
Mihails Samoilovs, Lazars Kolaričs, Mārtiņš Pļaviņš. Foto: volleyballworld.com

Austrālijas kūrortā Torkī sākusies "Pro Beach" tūres "Challenge" posma kvalifikācija. Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Mihails Samoilovs šonakt zaudēja serbiem (0-2) un neiekļuva izšķirošajā atlases kārtā.

Kā jau ziņots, pagājušajā nedēļā Pļaviņš/Samoilovs ieguva 19. vietu "Cahllenge" posmā, kas risinājās turpat Torkī.

Šonakt kvalifikācijas pirmajā kārtā ar desmito numuru izliktajiem Latvijas pludmales volejbolistiem pretī stājās serbi Lazars Kolaričs/Džordže Klasničs (#7).

Neparasti ilgās sezonas pēdējos mēnešos daudzi "top" tandēmi vairs nestartē, līdz ar to zemāka ranga komandām ir iespēja spēlēt pat elites posmā.

Pirmajā setā oponents nobloķēja divas reizes pēc kārtas (10:11), tehniskais pārtraukums mūsējiem bija īstajā brīdī. Nākamajā epizodē serbs bija tuvu trešajam blokam, paņēma aizsardzībā un sarūpēja 10:12. Klasničs regulāri izpildīja "skyball" serves, bet Pļaviņš tika galā. Pļaviņš triumfēja cīņā virs tīkla (14:14), serbs sita pāri laukumam (18:17), savukārt Samoilovs nobloķēja (20:18). Serbs uzvarēja virs tīkla (20:20), izglāba aizsardzībā un noformēja 20:21, kā arī izcēlās ar bloku - 20:22.

→ → Otrā seta sākumā Samoilovs izpildīja eisu (4:4) un nobloķēja (5:4), savukārt Pļaviņš paņēma aizsardzībā un panāca 7:5. Samoilovs vēlreiz nobloķēja (9:6), tomēr pretinieki izlīdzināja (10:10). Kādā epizodē Klasničs gatavojās "skyball" servei, bet pēkšņi pārdomāja vai nomānīja un uzservēja "normāli" - Samoilovam nebija problēmu. Kolaričs izcēlās ar eisu (15:16), un Klasničs panāca jau 15:17, izprovocējot pauzi. Serbi nopelnīja arī nākamo punktu (15:18), bet pēdējā epizodē Kolaričs izpildīja eisu ar tīkla palīdzību - 17:21.

Elites posmā par 21. vietu pienākas 340 punkti rangam, taču jāiztiek bez naudas balvas.

Mārtiņš Pļaviņš/Mihails Samoilovs pirmo reizi spēlēja "Beach Pro" tūres elites posma kvalifikācijā.

Pārējie mūsu dueti jau ir noslēguši sezonu. Pļaviņš un Samoilovs tikai tagad uzņem apgriezienus, jo ceļgala operāciju pārcietušais pieredzējušais aizsargs ilgstoši atveseļojās, atguva sportisko formu un oktobra otrajā pusē atgriezās pasaules apritē.

Pļaviņš un Samoilovs varētu startēt "Future" posma pamatsacensībās, kas 9.-11. decembrī risināsies Filipīnās. Ja piedalīsies, tas būs viņu sezonas pēdējais turnīrs.

Izmantotie resursi:
fivb.12ndr.at

     [+] [-]

, 2022-11-29 08:57, pirms 2 mēnešiem
Mihails Samoilovs ļoti labi bloķē. Jau trešo spēli pēc kārtas. Šoreiz pieci bloki.

     [+] [-]

, 2022-11-29 10:50, pirms 2 mēnešiem
Spēles ieraksts:
https://www.youtube.com/watch?v=Lb6...