Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Latvijas pludmales volejbola vadošie dueti briest Meksikas burbulim

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas pludmales volejbola vadošie dueti briest Meksikas burbulim
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbola trīs vadošās komandas dažādās pasaules malās gatavojas Pasaules tūres turpinājumam, kas no 16. aprīļa risināsies Meksikas pilsētā Kankūnā. Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš tuvākajā laikā trenēsies Āzijā, Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs patlaban ir Latvijā, savukārt Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka atrodas Ziemeļamerikā.

Atgādinām, ka marta pirmajā pusē Kataras galvaspilsētā Dohā notika Pasaules tūres 4* posms, kur Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs ieguva attiecīgi piekto un 25. vietu.

Pēc tam jaunā gada pirmā turnīra piektās vietas ieguvēji paņēma pauzi uz nedēļu. Jānis Šmēdiņš devās atpakaļ uz Latviju, lai pavadītu laiku ar ģimeni un makšķerētu, kā arī lai apmeklētu iecienīto saunu. Šajā laikā Aleksandrs Samoilovs devās uz Apvienoto Arābu Emirātu metropoli Dubaiju, lai būtu kopā ar ģimeni un organizētu tradicionālo "Beach Box" nometni.

Iepriekš bija plāns doties uz Itālijas galvaspilsētu Romu un divas ar pusi nedēļas gatavoties triju Meksikas 4* posmu sērijai. Ieceri izjauca Itālijā ieviestais jaunais "lokdauns" koronavīrusa pandēmijas dēļ. Tādējādi mūsu tandēma galvenais treneris Marko Solustri (Itālija) izlēma palikt Dubaijā un aizvadīt treniņnometni kopā ar Krievijas izlasi.

Pirms dažām dienām Samoilovs jau sāka trenēties, savukārt Šmēdiņš strādā pie fiziskās sagatavotības un 26. martā ieradīsies Dubaijā. Pēc divām nedēļām plānota lidošana uz Meksikas pilsētu Kankūnu, kur no 16. aprīļa līdz 2. maijam "burbulī" notiks trīs Pasaules tūres 4* posmi.

Meksikā spēlēs arī olimpiskās kvotas ieguvējas Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (tikai otrajā turnīrā) un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs. Jaunā galvenā trenera Gustavo Ročas (ASV) vadībā mūsu dāmas patlaban gatavojas Kalifornijā, savukārt olimpiskās kvotas ieguvēji tagad trenējas Latvijā, bet aprīļa pirmajās dienās brauks uz nometni Turcijā.

Izmantotie resursi:

     [+] [-]

, 2021-03-25 21:15, pirms 4 nedēļām
nesaprotu, kāds tur var būt sakarīgs burbulis, ja Meksikā var ieceļot bez ierobežojumiem

  +3 [+] [-]

, 2021-03-25 22:02, pirms 4 nedēļām
lerg rakstīja: nesaprotu, kāds tur var būt sakarīgs burbulis, ja Meksikā var ieceļot bez ierobežojumiem
Kāds sakars ar ieceļošanas ierobežojumiem?

Burbuli finansē un kontrolē FIVB. Gan jau viss būs tikpat stingri kā Dohā.

  +1 [+] [-]

, 2021-03-26 07:33, pirms 4 nedēļām
lerg rakstīja: nesaprotu, kāds tur var būt sakarīgs burbulis, ja Meksikā var ieceļot bez ierobežojumiem
Pats kā burbulis! Vispār te par sportu.

     [+] [-]

, 2021-03-29 22:53, pirms 3 nedēļām
Meitenes no pirmā turnīra pārgāja uz otro, jo 17. un 22. aprīlī ielika spēles ar UCLA.