Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Kravčenoka/Konstantinova iekļūst "Queen of the Court" izslēgšanas spēlēs

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Kravčenoka/Konstantinova iekļūst "Queen of the Court" izslēgšanas spēlēs
Deniela Konstantinova un Anastasija Kravčenoka. Foto: King of the Court / @kravcenokaa

Nīderlandes ceturtajā lielākajā pilsētā Utrehtā sācies pludmales volejbola šovs, kas pirmoreiz ir pozicionēts kā Eiropas "Queen & King of the Court" finālturnīrs. Eiropas divkārtējā čempione Anastasija Kravčenoka un U20 Eiropas vicečempione Deniela Konstantinova šovakar iekļuva izslēgšanas spēlēs, kas sāksies 8. septembrī plkst. 22.55.

"King of the Court" šovā izspēles risinās pēc pludmales volejbola ierastajiem noteikumiem, taču citādi sacensību gaita ir ļoti savdabīga un visai grūti saprotama ne tikai vidusmēra līdzjutējam...

Sieviešu sacensībās laukums ir sadalīts divās pusēs – karalieņu pusē un izaicinātāju pusē. Ar izlozes palīdzību tiek noteikts, kuras sāk karalieņu pusē, kuras – izaicinātāju pusē un kuras citas komandas gaida savu kārtu doties laukumā. Punktu iespējams gūt vienīgi karalieņu pusē – ja izspēlē, kuru vienmēr ar servi sāk izaicinātājas, uzvar karalienes, tad karalienes saņem vienu punktu, bet izaicinātājas dodas malā. Ja izspēlē uzvar izaicinātājas, tad karalienes dodas malā, izaicinātājas pāriet uz karalieņu pusi, taču punktu nesaņem. Ja izaicinātājas kļūdās servē, šis duets dodas malā, bet karalienes punktu nesaņem.

# Latvijas duets Anastasija Kravčenoka/Deniela Konstantinova šovakar spēlēja B grupā, kur pretinieces bija nīderlandietes Katja Stama/Raisa Shona, čehietes Barbora Hermanova/Marisara Štohlova, ukraiņu dvīnes Inna Mahno/Irina Mahno un dānietes Klāra Vindelefa/Sofija Bisgārda. Mūsējās tur bija vienīgās bez kopīgas spēļu pieredzes, turklāt 17 gadīgā Konstantinova bija pārliecinoši jaunākā.

Pirmajā kārtā Latvijas pārstāves sāka karalieņu pusē, taču nesanāca uzņemt čehietes servi. Kravčenoka ar eisu nodrošināja atgriešanos karalieņu pusē, kur nācās saskarties ar ukrainietes bloku. Šajā kārtā galvenais bija nepalikt pēdējā vietā. Pēc pirmajām piecām minūtēm mūsējās atradās pēdējā pozīcijā. Konstantinovas eiss ļāva atgriezties karalieņu pusē. Konstantinova triumfēja virs tīkla (pirmais punkts), un viņa iesita arī mūsu otro. Divi punkti bija arī čehietēm, kuras tobrīd ieņēma priekšpēdējo vietu. Cīnīties pret Kravčenoku un Konstantinovu, čehietes noformēja savu trešo punktu un pēcāk sarūpēja vēl divus. Piecas minūtes pirms beigām Latvijas duets atradās pēdējā vietā, par diviem punktiem atpaliekot no Stamas un Shonas. Konstantinova nobloķēja Shonu, taču nespēja uzņemt dānietes servi. Ukrainiete iesita tīklā, dodot iespēju Latvijas duetam. Dāniete uzservēja pa Kravčenoku, kura iesita mūsu trešo punktu. Beigās pietrūka divu punktu, lai panāktu čehietes un tiktu otrajā kārtā.

8. septembrī plkst. 22.55 sāksies 15 minūšu "play-off", kur grupas pirmajā kārtā izkritušās četras komandas cīnīsies par vienu ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu.

Aizvadītajā vasarā Deniela Konstantinova/Līva Ēbere izcīnīja U20 EČ sudrabu, savukārt Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa atgriezās Eiropas čempioņu tronī. Pagājušajā nedēļā Konstantinova/Ēbere ieguva ceturto vietu U18 EČ, bet tikmēr Anastasija un Mihails iestūrēja laulības ostā.

Atgādinām, ka janvārī aizvadītajā "King of the Court" finālturnīrā Latvijas-Austrālijas duets Anastasija Kravčenoka/Fība Bela izcīnīja bronzu. Kravčenokas trešā vieta ir Latvijas līdz šim augstākais sasniegums "King of the Court" turnīrā. Pagājušā gada augustā Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ieguva ceturto vietu Utrehtas posmā.

Kravčenokas un Konstantinovas spēles tiešraide/ieraksts

Finālturnīra sākumā spēles varēja vērot youtube.com/c/CEVolleyball, bet no 8. septembra ir eurovolley.tv/en-int/schedule par maksu.

Izmantotie resursi:
kingofthecourt.com
cev.eu/beach/queen-king-of-the-court-european-finals

     [+] [-]

, 2022-09-08 11:01, pirms 3 nedēļām
izskatas loti forshi noorganizets pasakums, formats ari diezgan interesants