Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Video: Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Ieraksts.

2021.11.27. Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Vakars. Ieraksts.
D.Zaicevs. Foto: Latvijas Peldēšanas federācija.

Noskaidroti pirmie "Rīgas Sprinta" medaļnieki peldēšanā

Starptautisko peldēšanas sacensību “Rīgas Sprints 2021” pirmajā dienā dominējuši Igaunijas kluba “Garant” sportisti, kas kopumā izcīnījuši 12 medaļas, no kurām – 6 augstākā kaluma.

Video: Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Ieraksts.

2021.11.27. Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Ieraksts.

Video: Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Fināli. Ieraksts.

2021.11.26. Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Fināli. Ieraksts.

Video: Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Ieraksts.

2021.11.26. Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2021". Ieraksts.
Foto: Latvijas Universitāte
4

Latvijas Universitāte ar ''Sporta māju'' risinās sporta būvju trūkumu Pārdaugavā

Latvijas Universitāte informē, ka tuvāko gadu laikā Akadēmiskā centra teritorijā Torņakalnā tā plāno atklāt vērienīgu ''Sporta māju'', kurā atrastos trīs sporta spēļu zāles, 50 metru peldbaseins, divi peldētapmācības baseini, 100 metru garš vieglatlētikas skrējceļš un citas ar sporta aktivitātēm saistītas telpas.

Latvijas vadošie peldētāji un EČ finālists "Rīgas Sprintā" nedēļas nogalē

Šajā nedēļas nogalē, 26.-27.novembrī, Daugavas Sporta nama peldbaseinā epidemioloģiski drošā vidē (zaļajā režīmā) norisināsies 9.starptautiskais peldēšanas sprinta festivāls “Rīgas Sprints”, kurā pulcēsies Latvijas spēcīgākie sportisti, kā arī viesi no kaimiņvalstīm.
42

Bagātīgs Latvijas sporta saturs turpmāk arī kanālā TV4

Noslēdzies konkurss par tiesībām izplatīt televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē turpmākajos trīs gados, kurā uzvarējusi arī SIA “4. vara” televīzijas programma “TV4”, kurā jau drīzumā būs skatāms arī sports.
Juris Rode. Foto: swimming.lv

Mūžībā devies Latvijas peldēšanas izcilnieks Juris Rode

Latvijas peldēšanas sporta saime ir sēru vēsts - 88 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas peldēšanas sporta izcilnieks. Juris Rode bija lielisks atlēts, stingrs un vienlaikus iedvesmojošs treneris, aizrautīgs sporta dzīves organizators un vadītājs.
Daniils Bobrovs. Foto: Latvijas peldēšanas federācija.

Pasaules čempionātā Latviju pārstāvēs četri peldētāji

Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) Treneru komiteja ir apstiprinājusi Latvijas izlases sastāvu ar četriem atlētiem dalībai FINA pasaules čempionātā 25m peldbaseinā, kas laika posmā no 16. līdz 21. decembrim norisināsies Abu Dabī (AAE).