Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 2

Einars Fogelis. Foto: Vladislavs Proškins/F64
1

Ar 2023. gadu mainīsies sporta finansēšanas kārtība: to nodrošinās LSFP

Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija izplatījusi paziņojumu, kurā teikts, ka ar 2023. gada 1. janvāri turpmāku finansējuma piešķiršanu visām sporta federācijām, Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK), Latvijas Olimpiskajai vienībai (LOV), Latvijas Olimpiešu sociālajam fondam un Latvijas Paralimpiskajai komitejai nodrošinās Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP).
1

LPF un “Peldēt droši” aicina noskatīties bezmaksas nodarbības par drošību pie ūdens

Biedrība “Peldēt droši” un Latvijas Peldēšanas federācija, tuvojoties vasaras peldēšanas priekiem, aicina ikvienu noskatīties bezmaksas nodarbības par drošu uzvedību pie un uz ūdens. Četras dažādiem vecumiem piemērotas video nodarbības brīvi pieejamas vietnē Sākums - Peldēt droši Nodarbības būs skatāmas arī bezmaksas virszemes TV apraidē kanālā TV4.
Foto: Latvijas Peldēšanas federācija.

Aizvadīts LK 9.posms un Jelgavas atklātais čempionāts peldēšanā

Jelgavā, LLU peldbaseinā, norisinājās Jelgavas 2022. gada atklātais vasaras čempionāts peldēšanā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa IX posms, kura ieskaitē otro posmu pēc kārtas savās vecuma grupās uzvaras laurus plūca Jānis Dzirkalis un Daņila Kuzmins.
Eriarne Titmusa. Foto: TASS/Scanpix

Titmusa labo Ledeki pasaules rekordu 400 metru brīvajā stilā

LETA--DPA/AFP. Eriarne Titmusa svētdien Austrālijas čempionātā peldēšanā laboja amerikānietei Ketijai Ledeki piederošo pasaules rekordu 400 metru brīvā stila peldējumā.
Foto: studentusports.l

Rīgā atklātas vērienīgas starptautiskās studentu spēles

“Rimi” Olimpiskajā centrā ar svinīgu ceremoniju atklātas 37. SELL Studentu spēles, kas šogad Latvijā pulcējušas vairāk nekā 1200 dalībnieku no piecām valstīm – Somija, Lietuva, Igaunija, Slovākija, Latvija.
Foto: FINA

FINA pasaules čempionātu peldēšanā īsajā celiņā pārceļ no Krievijas uz Austrāliju

LETA--DPA. Šī gada pasaules čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā no Krievijas pārcelts uz Austrāliju, piektdien paziņoja Starptautiskā Peldēšanas federācija (FINA).
Foto: sellgames2022.com

Rīgā, Tukumā un Ogrē risināsies starptautiskās studentu spēles

20.-22. maijā Rīgā, Tukumā un Ogrē notiks starptautiskās sacensības XXXVII SELL Studentu spēles, kas šogad atzīmē 99. pastāvēšanas gadu.
1

Skaties tiešraidē: ON-LINE nodarbība skolēniem par drošu atpūtu pie ūdens

12. maijā biedrība “Peldēt droši” un Latvijas peldēšanas federācija aicina bērnus un jauniešus atkārtot svarīgāko par drošu un patīkamu atpūtu pie ūdens vasaras sezonā.
Foto: Latvijas Peldēšanas federācija.

Ķekavā peldētāji sacentušies Latvijas kausa 8.posmā

Ķekavas sporta kompleksa peldbaseinā norisinājās Latvijas kausa izcīņas 8.posms, kurā, piedaloties vairāk kā 250 dalībniekiem no visas Latvijas, labākos rezultātus junioru konkurencē izcīnīja PK Ogre audzēknis Jānis Dzirkalis, bet jauniešu vidū kārtējo reizi nepārspēts palika SK Delfīns kluba pārstāvis Daņila Kuzmins.
Zane Embrekte (vidū). Foto: LNSF

Peldētājai Embrektei otrais zelts un trešā medaļa pasaules nedzirdīgo spēlēs

LETA. Latvijas peldētāja Zane Embrekte sestdien Brazīlijā tika kronēta par pasaules nedzirdīgo spēļu čempioni 100 metros brīvajā stilā, izcīnot savu otro zelta medaļu.