Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:166, Did:0, useCase: 1
Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64
2

Pētījums: olimpiskie medaļnieki dzīvo vidēji 2,8 gadus ilgāk

"Britu medicīnas žurnāls" vērienīgā pētījumā noskaidrojis, ka olimpiskajiem medaļniekiem piemīt "izdzīvošanas priekšrocības". Elitei kaut daļēji var pievienoties ikviens, piekopjot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.
Māris Štrombergs
Foto: AFP

LOK prezentēs grāmatu "Latvija Pekinā"

Trešdien – 22.oktobrī, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) rīkos grāmatas "Latvija Pekinā" atvēršanas svētkus, kas pieliks "simbolisku punktu" XXIX Olimpiādes spēlēm Pekinā.
Edgars Bergs un Aigars Apinis kopā ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru un viņa kundzi Lilitu Zatleri
Foto: Andris Pimenovs
3

Paraolimpieši pieņemšanā pie Valsts prezidenta

1.oktobrī Latvijas paraolimpiešiem svinīgu pieņemšanu bija sarīkojis Valsts prezidents Valdis Zatlers. Savos iespaidos par pieņemšanā piedzīvoto un izjusto ar portālu eSports.lv dalījās viens no paraolimpiešu delegācijas dalībniekiem Andris Pimenovs.
Latvijas sēdvolejbolistes
Foto: Andris Pimenovs

Latvijas sēdvolejbolistu spēle pret Japānas izlasi

Latvijas sieviešu sēdvolejbola izlase savu pēdējo spēli Pekinas paralimpisko spēļu turnīrā aizvadīja, tiekoties ar Japānas valstsvienību. Mačā, kurā tika izšķirts 7.vietas liktenis, mūs meitenes bija pārākas ar 3:2. Lūk, kādu komentāru par šo spēli portālam eSports.lv vakar no Pekinas atsūtīja Andris Pimenovs.
Foto: Andris Pimenovs

Emocijas Pekinas spēļu noslēguma ceremonijas laikā

Šodien Pekinā notika ārkārtīgi krāšņa un grandioza paralimpisko spēļu noslēguma ceremonija. Savās izjūtās un emocijās par šo vienreizējo notikumu ar portālu eSports.lv dalījās džudo treneris Andris Pimenovs
Aigars Apinis apbalvošanas ceremonijā
Foto: Xinhua
6

Karogu noslēguma ceremonijā nesīs Apinis

Paralimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Pekinā, kas risināsies šodien, Latvijas karogu uzticēts nest paralimpiskajam čempionam un vicečempionam attiecīgi diska mešanā un lodes grūšanā Aigaram Apinim.
Mūsu paralimpieši oficiālajā pieņemšanā Latvijas vēstniecībā Pekinā 16.09.2008.
Foto no komandas arhīva
9

Gaidiet mūs – mēs būsim drīz!!!

Šodien Ķīnā noslēgsies Pekinas paralimpiskās spēles, kurās ar panākumiem startēja Latvijas delegācijas sportisti, izcīnot arī medaļas – vienu zelta un divas sudraba. Vakar vēlu vakarā portāls eSports.lv tieši no Pekinas saņēma nelielu vēstulīti...
Ingrīda Priede
Foto: www.lpkomiteja.lv

Paralimpiskajā sešiniekā arī Ingrīda Priede

Latvijas sportisti ir beiguši savus startus Pekinas paralimpiskajās spēlēs, bet kā pēdējā no mūsējiem šorīt diska mešanas sektorā devās jelgavniece Ingrīda Priede. Ingrīdas starts vērtējams kā ļoti labs – 15 vieglatlētu konkurencē viņa izcīnīja 6.vietu, bet līdz goda pjedestālam pietrūka tikai nedaudz vairāk par pusmetru.
Edgars Bergs apbalvošanas ceremonijā
Foto: Xinhua
24

Edgars Bergs – paralimpisko spēļu vicečempions

Šorīt Pekinas paralimpiskajās spēlēs kā pēdējais no Latvijas delegācijas startēja saldenieks Edgars Bergs. Lodes grūšanas sacensībās Edgars pēdējā mēģinājumā sasniedza savu personīgo rekordu (15,54 m), kas viņam deva 2.vietu un paralimpisko spēļu sudraba medaļu.
19

Irānas ratiņbasketbolisti demonstratīvi pamet Pekinu

Irānas ratiņbasketbola izlase nolēmusi priekšlaikus izstāties no dalības Pekinas paralimpisko spēļu turnīrā, tādējādi protestējot pret nākamo paredzēto spēli cīņā par 5.-8. pozīciju, kurā irāniešiem būtu jātiekas ar Izraēlu.
Aigars Apinis lodes grūšanas sektorā
Andra Pimenova foto

Andris Pimenovs par lodes grūšanas sacensībām

Vakar Pekinā notikušās paralimpiešu sacensības lodes grūšanā, kurās mūs Aigars Apinis izcīnīja sudraba godalgu, ar fotoaparāta palīdzību fiksēja džudo treneris Andris Pimenovs. Lūk, kādu ziņu Andris mums atsūtījis kopā ar fotogrāfijām.
Latvijas sēdvolejbolistes
Foto: Andris Pimenovs
5

Latvijas sēdvolejbolistes uzvar Japānu

Šorīt Pekinas paralimpiskajās spēlēs savu pēdējo maču aizvadīja Latvijas sieviešu sēdvolejbola izlase. Mūsu meitenes dramatiskā spēlē ar 3:2 (25:17, 10:25, 9:25, 25:19, 15:12) pieveica Japānas valstsvienību.
Latvijas sēdvolejbola izlase Pekinā

Sēdvolejbolistes noticējušas pašas sev!

Latvijas sieviešu sēdvolejbola izlases startu Pekinas paralimpiskajās spēlēs vismaz pagaidām grūti nosaukt par veiksmīgu - četrās spēles piedzīvoti četri zaudējumi. Portāls eSports.lv ir saņēmis komandas vecākās treneres Vitas Kotānes komentāru, kas liecina, ka mūsu meitenes atguvušas cīņassparu.
Edgars Bergs diska mešanas sektorā
Foto: Andris Pimenovs
4

Par mūsu vieglatlētu startiem Pekinā

Vakar un šodien Pekinas paralimpiskajās spēlēs startēja trīs no četriem mūsu vieglatlētiem – Liene Gruzīte (šķēpmešana, lodes grūšana un sprints), Ingrīda Priede (lodes grūšana) un Edgars Bergs (diska mešana). Lūk, kādu informāciju par viņu veiksmēm un neveiksmēm portālam eSports.lv atsūtīja Andris Pimenovs, kuru nu jau droši varam uzskatīt par savām acīm un ausīm Pekinā.
Ingrīda Priede
Foto: www.lpkomiteja.lv
2

Pekinā startējušas abas mūsu vieglatlētes

Savu startu Pekinas paralimpiskajās spēlēs beidzot sagaidīja arī vieglatlēte Ingrīda Priede. Šodien viņa kopā ar otru Latvijas vieglatlēti Lieni Gruzīti sacentās lodes grūšanā, īsi pirms tam Liene paspēja piedalīties 100 metru sprinta kvalifikācijas skrējienā.
Irina Jermoļenko
Foto: www.lpkomiteja.lv
3

Sēdvolejbolistes sacentīsies par 7.vietu

Šorīt Pekinas paralimpiskajās spēlēs Latvijas sieviešu sēdvolejbola komanda ar 0:3 (22:25, 20:25, 20:25) piekāpās ukrainietēm. Mūsu meitenēm turnīrā atlicis aizvadīt tikai vienu spēli – latvietes cīnīsies par 7.vietu ar Japānas – Lietuvas mača neveiksminiecēm.
Edgars Bergs
4

Edgaram Bergam vieta paralimpiskajā sešiniekā

Šorīt Pekinas paralimpiskajās spēlēs viena no lielākajām Latvijas cerībām – vieglatlēts Edgars Bergs, startēja diska mešanā. Lai arī Edgaram par gandrīz 5 metriem izdevās uzlabot savu sezonas rekordu, līdz goda pjedestālam šoreiz tomēr pietrūka – 5.vieta.
Liene Gruzīte
Foto: Andris Pimenovs
2

Liene Gruzīte neiekļūst šķēpmešanas finālā

Šodien Pekinas paralimpiskajās spēlēs debitēja vēl viena Latvijas sportiste – vieglatlēte Liene Gruzīte. 1986.gadā dzimusī cēsiniece, startējot šķēpmešanā, diemžēl neiekļuva astoņu labāko sportistu skaitā un galarezultātā 19 dalībnieču konkurencē ieņēma 15.vietu.
Latvijas sieviešu sēdvolejbola izlase Pekinā
3

Latvijas sēdvolejbolistēm zaudējums arī spēlē pret ASV

Šodien savu pēdējo apakšgrupas maču Pekinas paralimpisko spēļu sēdvolejbola turnīrā aizvadīja Latvijas sieviešu izlase. Spēlē pret ASV komandu, kurā latvietes nebūt nebija favorītu lomā, tika piedzīvots zaudējums ar 0:3 (12:25, 17:25, 11:25).
Aigars Apinis ar čempiona medaļu
Foto: Andris Pimenovs
16

Aigars Apinis: "Mēs to izdarījām!"

Nu jau divkārtējais paralimpiskais čempions Aigars Apinis pēc fenomenālās uzvaras Pekinas spēļu diska mešanas sacensībās, bija solījis atsūtīt mums pāris teikumus par savām izjūtām vakardienas sacensību laikā un arī pēc tām. Nav nekāds brīnums, ka vakar Aigaram nebija laika mums uzrakstīt, bet šorīt, kā jau bija norunāts, vēstulīte ir klāt.