Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0

Latvijas Orientēšanās federāciju turpinās vadīt Dubrovskis

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas Orientēšanās federāciju turpinās vadīt Dubrovskis
Dagnis Dubrovskis. Foto: lof.lv

Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) kongresā valde un komisijas atskaitījās par aizvadītajā gadā paveikto, tika apstiprināts šī gada budžets, pieņemta jauna stratēģija, kā arī notika prezidenta, viceprezidenta un valdes vēlēšanas, informē pašmāju orientēšanās vadošā organizācija. Līdzšinējais prezidents Dagnis Dubrovskis tika pārvēlēts uz nākamo termiņu.

LOF prezidents Dagnis Dubrovskis, atskaitoties par padarīto, kongresa delegātus informēja, ka, par spīti daudzajām problēmām, kas saistītas ar Covid-19 izraisīto krīzi, izdevies sarīkot samērā daudzus sporta pasākumus, tostarp Latvijas čempionātus visās distancēs, kā arī lielāko daļu Latvijas kausa izcīņas posmus. Vadītājs teica lielu paldies klubiem par to noorganizēšanu šajā grūtajā situācijā. LOF valde ieguldījusi daudz darba, lai varētu risināt problēmas, kas saistītas ar Covid-19 situāciju, arī tagad valdībā iesniegti dokumenti ar aicinājumu pārskatīt iespējas rīkot pasākumus ārtelpās, turklāt federācija strādā pie Covid-19 drošības protokola izveides. Izdevies sakārtot arī federācijas finansiālo situāciju, par spīti problēmām aizvadītā gada sākumā.

Notika arī federācijas prezidenta un valdes vēlēšanas. Kongress atkārtoti izvirzīja un vienbalsīgi ievēlēja līdzšinējo LOF vadītāju Dagni Dubrovski. Viņš ir mežzinātņu doktors, ar orientēšanās sportu nodarbojies kopš skolas gadiem, ir daudzu orientēšanās karšu autors, pavisam nesen ievēlēts arī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdē. LOF viceprezidenta amatā atkārtoti ievēlēta Ildze Straume, savukārt valdē turpmāk darbosies Juris Cebulis, Gunārs Ikaunieks, Aigars Vārna, Daniels Kārkliņš, Evita Freimane, Jānis Krūmiņš, Atis Heinols. Kongresā tika uzņemts arī jauns LOF biedrs – biedrība „Vadātājs Sports”.

LOF prezidents Dagnis Dubrovskis: „Latvijas Orientēšanās federācijas biedriem vēlos pateikties par mūsu darba novērtēšanu un uzticības izteikšanu uzsāktā darba turpināšanai. Vēlos teikt lielu paldies iepriekšējās valdes locekļiem Ilzei Lapiņai, Jānim Lazdānam un Aināram Lupiķim par nozīmīgo veikumu mūsu sporta veida izaugsmē. Jaunajiem valdes locekļiem Evitai Freimanei, Atim Heinolam, Danielam Kārkliņam, kā arī valdes locekļiem, kuri darbu valdē turpinās, novēlu sekmes LOF kongresā pieņemtās stratēģijas īstenošanā.”

Izmantotie resursi:
lof.lv

     [+] [-]

, 2021-03-23 16:14, pirms 10 mēnešiem
Dagnis ir vecajam Dubrovskim puika?