Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Pēc 11 gadu sadarbības šķiras Kena Bloka un "Ford" ceļi

Juris Grīns
Juris Grīns

Pēc 11 gadu sadarbības šķiras Kena Bloka un "Ford" ceļi
Kens Bloks. Foto: publicitātes

Amerikāņu autosporta šovmenis Kens Bloks un autoražotājs "Ford" izplatījuši paziņojumu par kopējās sadarbības izbeigšanu.

Bloks ar “Ford” sadarbojies 11 gadu garumā, rūpnīcai atbalstot viņa gaitas gan ASV un starptautiskajā rallijā, gan rallijkrosā, astoņu “gymkhana” video īsfilmu tapšana, kā arī citos projektos. Kopīgiem spēkiem uzbūvēti vairāki iespaidīgi spēkrati, no kuriem zināmākie ir uz “Ford Mustang” bāzes radītais pilnpiedziņas “Hoonicorn” un ar “Ford GT” dzinēju apgādātais “Hoonitruck”.

“Gribu jums sniegt lielu paziņojumu,” sociālajos tīklos izvietotā video saka 53 gadus vecais Kens Bloks. “Nezinu, kā citādi to pateikt, bet pēc kopā ar “Ford” nostrādātiem 11 gadiem esam nolēmuši, ka jāsatiek arī citi cilvēki. Rallijā un rallijkrosā kopā esam sasnieguši 19 uzvaras, 17 pjedestālus, divas “X-Games” medaļas, guvuši punktus pasaules rallija čempionātā un uzņēmuši astoņus “gymkhana” video, ko aplūkojuši vairāk nekā 500 miljoni cilvēku. Esmu patīkami satraukts par saviem šī gada plāniem, par kuriem paziņošu tuvākajā laikā.”

Sadarbības izbeigšana gan nenozīmē, ka Bloks nevarētu sadarboties ar “Ford” pie atsevišķiem projektiem nākotnē, turklāt tagad viņš drīkstēs radīt jaunus projektus kopā arī ar citām auto markām. Tiek ziņots, ka, iespējams, šāda sadarbība varētu notikt ar “Subaru”.

Tieši kopā ar “Subaru” amerikānis uzsāka savas gaitas profesionālajā sportā gadsimta pirmās desmitgades vidū, no 2005. līdz 2009. gadam izcīnot deviņas uzvaras “Rally America” čempionātā. “Subaru” parādījās arī viņa pēdējā “gymkhana” video, kur gan to pilotēja Treviss Pastrana.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati

     [+] [-]

, 2021-01-11 17:20, pirms 3 mēnešiem
Nu ļoti labs video!
Nemaz negribās zīlēt, cik daudz vajadzēja treniņus, lai pārlektu pāri tiltam. Viena no iepriekšējām sērijām bija video, un tur 3 reizes autiņs bija šrots, kad ielidoja tilta konstrukcijā, nevis pārlidoja pāri.
Ar nepacietību gaidu, kad Subaru atkal startēs WRC. Un Mitsubishi Lancer evo11, Audi (vismaz ar S3 nevis S1), un citi ražotāji, kuriem ikdienas autiņiem ir 4x4, nevis kā tagad, ka ir hren viņu zina kāda tehnoloģija, kuru ielas autiņos nu nekādīgi sērijveidā nedabūsi.