Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Baldiņš debitēs Amerikas rallijkrosā, cīnoties pret Pastranu, Spīdu un brāļiem Hanseniem

Juris Grīns
Juris Grīns

Baldiņš debitēs Amerikas rallijkrosā, cīnoties pret Pastranu, Spīdu un brāļiem Hanseniem
Foto: dirtfish.com

Latviešu autosportists Ronalds Baldiņš piedalīsies ASV bāzētā rallijkrosa seriāla "Nitro RX" trešajā posmā, kur pievienosies "Supercar" klases komandai "Olsbergs MSE".

Baldiņam starts Amerikā paredzēts nākamās nedēļas nogalē, 13. un 14. novembrī, bet sacensības tiks aizvadītas Arizonas štata pilsētā Fīniksā, “Wild Horse Pass Motorsports Park” rallijkrosa trasē.

Baldiņš uz šo posmu pievienosies spēcīgajai zviedru komandai “Olsbergs MSE”, un viņa rīcībā būs vadošās “Supercar” klases automašīna “Honda Civic Coupe”. Ar šādu auto pirmajos divos posmos jau startēja Kevins Ēriksons, bet otrajā posmā arī Endrjū Karlsons. Komanda “Nitro RX” čempionātā izmanto arī “Ford Fiesta ST” automašīnas, ko pilotē Olivers Ēriksons un Freizers Makkonels.

Debitēt “Nitro RX” seriālā Baldiņš bija iecerējis jau septembrī, taču toreiz plāns neizdevās, jo viņš netika ielaists ASV. Līdzīgās situācijās šogad ir nokļuvuši arī citi autosportisti. Tiesa, toreiz plāns bija startēt ar “Xtreme” klases bagiju, kamēr tagad Baldiņam būs jācīnās vienā klasē ar tādiem braucējiem kā Timijs Hansens, Skots Spīds, Kevins Hansens, Treviss Pastrana un citi.

Pēc aizvadītiem diviem posmiem “Supercar” klases vadību ar 87 punktiem dala T.Hansens un Spīds, bet par diviem punktiem mazāk ir K.Hansenam. “Nitro RX” čempionātam, ko izveidojis Pastrana, šī ir pirmā sezona.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati