Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 2

Foto: Dace Teibe

Latviešu braucējiem piecas godalgotās vietas Baltijas motošosejas čempionātā

Aizvadītajās brīvdienās "Porsche Ring" trasē, Igaunijā tika aizvadīts Baltijas un Latvijas motošosejas čempionāta pirmais posms, kas mūsu sportistiem rezultējās ar piecām goda pjedestāla vietām. Sestdien visas dienas garumā tika aizvadīti treniņbraucieni, tomēr kā atzina sportisti, tajos esot bijis grūti iebraukties, jo bija auksts, stiprs vējš un brīžiem lija arī lietus. Savukārt pati sacensību diena tika lutināta ar siltu un saulainu laiku.
Foto: Toms Paipals

Lubānas trase uzņems Latvijas junioru motokrosa čempionātu

Jau šo sestdien, 28. maijā, Lubānas trasē notiks Latvijas junioru motokrosa čempionāta otrais posms, kas tiks apvienots arī ar Latvijas kausa posma klasēm. Sacensību organizators Guntis Klikučs apliecina, ka trase uz sacensību dienu būs gatava uz visiem 100 %.
Toms Macuks. Foto: LMSF
3

Macuks ar MX2 motociklu Baltijas čempionātā uzveic Jasikoni un Sabuli

Sensāciju sarūpējis ar MX2 klases motociklu startējošais kluba "Rodeo MX" braucējs Toms Macuks, kurš izcīnījis uzvaru Baltijas čempionāta pirmajā posmā Lietuvā, apsteidzot MX1 braucējus Armīnu Jasikoni un Kārli Sabuli (MX Moduls).
Kārlis Reišulis. Foto: Yamaha Racing

Kārlis Reišulis Vācijā uzvar, bet visos braucienos nestartē

Latviešu motosportists Kārlis Alberts Reišulis Vācijas "ADAX MX Masters" motokrosa čempionāta pirmajā posmā Drēcā uzvarēja "Junior Cup 125" pirmajā braucienā, kas norisinājās sestdien, taču svētdien vairs uz starta neizgāja. Sacensībās piedalījās arī citi mūsējie.
Gerts Gordejevs un Kaspars Stupelis. Foto: Jenn Conner Photography

Stupeļa ekipāžai pasaules čempionātā izstāšanās un 12. vieta

Blakusvāģu motokrosa pasaules čempionātā aizvadītas sezonas otrā posma sacensības, kas notika Čehijā. Gerts Gordejevs un Kaspars Stupelis pirmo braucienu nepabeidza, bet otrajā ierindojās 12. vietā, kamēr uzvaru divu braucienu summā sasniedza Koens Hermanss ar Nikolā Musē.
Leons Kozlovskis. Foto: Facebook.com/leons.kozlovskis

Kozlovskim Polijas motokrosā nedaudz pietrūkst līdz pjedestālam, Stecjuka uzvar

Motokrosa vecmeistars Leons Kozlovskis šodien aizvadīja Polijas motokrosa čempionāta trešo posmu, divu braucienu summā sasniedzot ceturto vietu. Dāmu klasē tikmēr uzvarēja Anna Stecjuka.
Gerts Gordejevs un Kaspars Stupelis. Foto: Facebook.com/ggkssmx
1

Gordejeva/Stupeļa ekipāža PČ kvalifikācijā aizcīnās līdz piektajai vietai

Gerta Gordejeva un Kaspara Stupeļa ekipāža izcīnījusi piekto vietu blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta posma kvalifikācijas sacīkstēs Čehijā.
Jānis Mārtiņš Reišulis. Foto: Luc Wright

Brāļi Reišuļi startē "ADAC MX Masters" motokrosā Vācijā

Šajās brīvdienās startē prestižais Vācijas motokrosa seriāls "ADAC MX Masters". Uz pirmo posmu, kas norisināsies Drēcas trasē, kuplā skaitā devušies arī latviešu braucēji, tostarp brāļi Reišuļi.
Armins Jasikonis. Foto: LMSF

Ar MXGP braucēja Jasikoņa dalību startē Baltijas motokrosa čempionāts

Jau šo sestdien, 21. maijā, ar pirmo posmu Lietuvā tiks uzsākta jaunā Baltijas čempionāta motokrosa sezona, kurā, iespaidīgo naudas balvu dēļ, sola piedalīties vairāki Baltijas vadošie motokrosa braucēji.
Foto: BCRC

Modernākajā trasē Baltijā startē motošosejas sezona

Šajā nedēļas nogalē, 21. un 22. maijā, notiks 2022. gada pirmais posms Baltijas un Latvijas čempionātā motošosejā, kas norisināsies Igaunijā, Porsche ring trasē. Šī ir skatītājam vislabāk pārredzamā motošosejas trase Baltijā, savukārt sportisti to atzīst par drošāko un modernāko trasi Baltijā ar gludāko asfalta segumu. Tā ir 3,2 km gara, 12-16 metrus plata un tai ir pieci labie un desmit kreisie līkumi.