Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Eiropas čempionāta kvadricikliem Igaunijas posmam pieteikušies trīs Latvijas sportisti

Juris Grīns
Juris Grīns

Eiropas čempionāta kvadricikliem Igaunijas posmam pieteikušies trīs Latvijas sportisti
Foto: Josef Hejnal, Czech Moto

Šajā nedēļas nogalē, no 2. – 3. jūlijam, Langes trasē Igaunijā notiks Eiropas čempionāta kvadricikliem 3. posms. Šajās sacīkstēs savu dalību pieteikuši arī Latvijas kvadristi Matīss Palēvics, Reinis Bicāns un Kārlis Lizanders.

Iepriekšējos divos posmos, kas notika Nīderlandē un Čehijā, neviens no Latvijas sportistiem nepiedalījās, taču uz Igaunijas posmu pieteikušies uzreiz trīs braucēji – Matīss Palēvics no “Rodeo MX”, Kārlis Lizanders (Saldus motoklubs) un Reinis Bicāns (JTSC “Eriņi”).

“Igaunijas posmu izvēlējos kā gatavošanās posmu Nāciju kausam, lai pabrauktu kopā ar vairākiem Eiropas braucējiem – paskrietos ar viņiem un redzētu savu līmeni. Tas nepieciešams, lai saprastu pie kā jāturpina strādāt. Tur būs igauņi, holandieši, čehi, vācieši, norvēģi un citi stiprāko nāciju braucēji,” savu lēmumu piedalīties tieši Igaunijas posmā skaidroja Latvijas čempionāta līderis Palēvics, kurš apliecināja, ka nākamajā posmā Čehijā, kas būs pēdējais šajā seriālā, viņš neplāno piedalīties.

Sportists piebilda, ka “šīs sacensības Igaunijā būs kā diena pret nakti, kas bija Čehijas čempionāta posmā Kramolīnā, jo Čehijā bija cieta trase, tad te būs smilšaina trase. Trase man zināma, jo esmu tur Igaunijas čempionātu braucis gan ar mazo, gan ar lielo kvadru. Trase forša – kamēr nebūs izbraukta, tikmēr būs ātra.”

Matīss jau iepriekšējos gadus piedalījies Eiropas čempionāta posmos Stelpē, tāpēc zina šo sacensību specifiku un dienas kārtību: “Jābrauc un jāizbauda kārtējā nedēļas nogale trasē. Jābrauc tā, lai pašam prieks. Ja pašam būs prieks, tad es domāju, ka viss būs labi”.

Izmantotie resursi:
lamsf.lv