Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Lapuči nākamgad MXGP klasē pārstāvēs izmaiņas piedzīvojušo "SDM-Corse" komandu

Juris Grīns
Juris Grīns

Lapuči nākamgad MXGP klasē pārstāvēs izmaiņas piedzīvojušo "SDM-Corse" komandu
Nikolass Lapuči. Foto: mxgp.com

Itāļu motosportists Nikolass Lapuči, kurš debijas sezonu pasaules motokrosa čempionātā aizvadīja "Fantic" komandas sastāvā, noslēdzis līgumu ar "SDM-Corse" vienību, kas savukārt atsākusi sadarbību ar "Husqvarna Motorcycles" rūpnīcu.

2023. gada sezonā MXGP klasē startēs jaunizveidotā "SDM Corse - Aviometal MX Team" vienība. Tās sastāvā ar "Husqvarna FC450" motociklu startēs 2021. gada Eiropas EMX250 motokrosa čempions Lapuči, kuram tā būs otrā sezona MXGP klasē.

Pagājušajā gadā "SDM-Corse" bija "Beta" rūpnīcas komanda MXGP čempionātā. Tās sastāvā par "Top 10" rezultātiem regulāri cīnījās Džeremijs van Horebīks, tāpat komandu pārstāvēja Alesandro Lupino. Neoficiāli zināms, ka nākamgad "Beta" sadarbosies ar "Marchetti Racing" komandu.

"Mēs atgriežamies sacīkstēs ar "Husqvarna" motociklu, ar ko pirms dažām sezonām debitējām pasaules čempionātā," stāsta "SDM Corse - Aviometal MX Team" komandas vadītājs Daniele Markēze. "Tāpat esam ārkārtīgi priecīgi par vienošanos ar Nikolasu Lapuči, ar kuru uzvarējām savās un viņa pirmajās EMX250 sacīkstēs 2018. gadā."

"SDM Corse - Aviometal MX Team" komanda 2023. gadā startēs ne vien MXGP pasaules čempionātā, bet arī Itālijas motokrosa čempionātā.

Izmantotie resursi:
mxgp.com