Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

MXGP zvaigznes sezonu sāks Itālijā, Jonasa starp dalībniekiem nav

Juris Grīns
Juris Grīns

MXGP zvaigznes sezonu sāks Itālijā, Jonasa starp dalībniekiem nav
2021. gada MXGP čempions Džefrijs Herlingss. Foto: mxgp.com

Pasaules motokrosa čempionāts sāksies 20. februārī Anglijā, bet vēl pirms tam norisināsies vairākas starptautiska mēroga sacīkstes, ko MXGP braucēji izmantos kā treniņu pirms atbildīgākajiem startiem.

Šobrīd portālā "mxlarge.com" publicēts neoficiālais dalībnieku saraksts no Itālijas atklātā čempionāta pirmā posma, kas 30. janvārī risināsies Sardīnijā, Algēro trasē. Lai gan diezgan droši var teikt, ka visi no sarakstā atrodamajiem braucējiem uz starta neieradīsies, jādomā, ka vairums tomēr startēs.

MX1 klasē pieteicies arī vecmeistars Antonio Kairoli, kurš karjeru pasaules čempionātā noslēdzis, tāpat arī 2021. gada MXGP čempions Džefrijs Herlingss, kurš gan iepriekš apgalvoja, ka pirms pasaules čempionāta brauks tikai treniņsacīkstēs Francijā un Lielbritānijā.

Tāpat MX1 klasē uz sacīkstēm Algēro atrodami tādu sportistu vārdi kā Glens Koldenhofs, Džeds Bītons, Mičs Evanss, Alberto Foratom Tims Gajsers, Tanels Leoks, Alesandro Lupino, Ivo Montičelli, Tomass Kjers Olsens, Benuā Paturels, Horhe Prado, pagājušā gada MX2 pasaules čempions Maksims Renū, tāpat arī Džeremijs Sīvers, Džeremijs van Horebīks, Bens Vatsons - gandrīz vai visi elites sportisti.

Starp dalībniekiem nav atrodams Pauls Jonass, kurš šosezon visticamāk turpinās pārstāvēt "Standing Construct" komandu, bet startēs ar "Husqvarna" motociklu. Neoficiāli zināms, ka sezonu viņš varētu uzsākt 6. februārī Francijā, Lakapelles motokrosā, vēsta "mxlarge.com". Tikmēr viņa komandas biedram Braienam Bogersam pirmās sacīkstes būs 30. janvārī Spānijas čempionāta posmā Albaidā, raksta "motocrossplanet.nl".

MX2 klasē neoficiālajā dalībnieku sarakstā uz sacensībām Algēro no ātrākajiem braucējiem, kas pieteikušies, jāmin Tibū Benistāns, Matīss Boisrams, Liams Evertss, Matija Gvadanīnī, Kevins Horgmo un Roans van de Mūsdijks.

Izmantotie resursi:
MX Large