Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Stupeļa ekipāžai uzvara Igaunijā

Juris Grīns
Juris Grīns

Stupeļa ekipāžai uzvara Igaunijā
Gerts Gordejevs un Kaspars Stupelis. Foto: Jaanika Jey

Igaunijas motokrosa kausa izcīņā Kivieli trasē nedēļas nogalē uz starta blakusvāģu sacīkstēs izgāja Gerts Gordejevs un Kaspars Stupelis, izcīnot uzvaras abos braucienos.

KV A un KV B klašu apvienotajās sacensībās pasaules čempionāta dalībnieki Gordejevs/Stupelis vispirms sasniedza ātrāko apļa laiku kvalifikācijā, bet pēc tam bija nepārspējami abos braucienos, kuru garums bija noteikts 15 minūtes un divi apļi.

Gordejevs/Stupelis pirmajā braucienā par nedaudz vairāk kā pusotru minūti pārspēja Ulara Karinga/Olivera Sebastiana Lampa ekipāžu, kamēr vairāk par divām minūtēm atpalika un trešo vietu guva Māreks Kere/Mauriss Lina. Arī otrajā braucienā pirmais trijnieks finišēja tādā pašā secībā, šoreiz Karinga ekipāžai atpaliekot minūti, bet Kere finišēja apli aiz uzvarētājiem.

Gordejevs/Stupelis uzvrēja KV A klasē. Jau šīs nedēļas nogalē Gordejevs/Stupelis Čehijā, Loketas trasē startēs blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta otrajā posmā.

Ainārs Dukulis/Tomass Dukulis arī startēja šajās sacīkstēs, abas reizes finišējot septītajā vietā. KV B klasē posmā viņiem ceturtā vieta.

KV Retro klasē par uzvarētājiem kļuva Kaspars Puriņš un Mairis Lukašovs. KV C klasē trešo vietu izcīnīja Arnis Groza un Renārs Ozols, bet piektie bija igaunis Asko Sādi ar kantētāju Kasparu Krievu. Dāmu klasē "KV Naised" trešajā vietā Lana Šauriņa, bet viņas kantētājs bija Viesturs Šauriņš. KV 55+ klasē sesto vietu sasniedza Ainārs Lielbārdis ar Gundaru Īspēteri.