Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Francijas motokrosa posmā startēs Pauls Jonass, Kārlis Alberts Reišulis un Markuss Ozoliņš

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Francijas motokrosa posmā startēs Pauls Jonass, Kārlis Alberts Reišulis un Markuss Ozoliņš
Pauls Jonass. Foto: MXGP

Brīvdienās, 18. un 19. maijā Francijā, “St Jean d`Angely”mototrasē, turpināsies cīņas Pasaules čempionāta septītajā, Eiropas čempionāta EMX250 ceturtajā un EMX125 piektajā posmā motokrosā.

Francijā Latviju pārstāvēs Pauls Jonass, Kārlis Alberts Reišulis un Markuss Ozoliņš.

Prestižajā MXGP klasē uz starta izies Pauls Jonass (“Standing Construct Honda MXGP team”), kurš ar 217 punktiem MXGP ieskaitē ieņem augsto piekto vietu.

Kopvērtējuma rezultāti pēc sešiem Pasaules čempionāta posmiem ir blīvi. Šobrīd līdera pozīcijā ar 298 punktiem ir Horhe Prado, otrais ir Tims Gajsers, atpaliekot no līdera vien par diviem punktiem – 296, bet trešais ir Romēns Fevrē ar 267 iegūtiem punktiem. Ceturtajā vietā ir Džefrijs Herlings, kura kontā patlaban 246 punkti. Pauls Jonass pēc Spānijā izcīnītās 9. vietas kopvērtējumā ar iegūtiem 217 punktiem saglabā MXGP klases TOP5.

EMX250 klasē startēs Kārlis Alberts Reišulis (“VRT Yamaha Racing”), kurš pēc trīs Eiropas čempionāta posmiem kopvērtējumā atrodas 11. vietā.

EMX125 klasē uz starta dosies Markuss Ozoliņš (privāti), kurš iepriekšējā posmā Spānijā ieguva augsto 3. vietu un šobrīd kopvērtējumā atrodas 9. vietā.

Pasaules čempionāta astotais un Eiropas čempionāta EMX250 klases piektais posms norisināsies 1. un 2. jūnijā Vācijā, “Teutschenthal” mototrasē, bet nedēļu pēc tam, 8. un 9. jūnijā Latvijā, Ķegumā mototrasē “Zelta Zirgs” startēs Pasaules čempionāta devītais un Eiropas čempionāta (EMX125 un EMX250) sestais posms motokrosā.

Biļetes iepriekšpārdošanā: FIM Motocross world championship – MXGP...

Informāciju sagatavoja:
Luīze Vīksna (LaMSF preses sekretāre) un Annija Slikšjāne (LaMSF praktikante)