Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Medijs: Jonass sezonu sāks februāra sākumā Francijā

Juris Grīns
Juris Grīns

Medijs: Jonass sezonu sāks februāra sākumā Francijā
Pauls Jonass. Foto: Juan Pablo Acevedo

Kā ziņo portāls "mxlarge.com", starptautisko motokrosa sezonu MXGP pasaules čempionāta dalībnieki sāks jau pēc divām nedēļām Itālijā, bet 6. februārī motokrosa sacensībās Francijā uz starta varētu iziet Pauls Jonass.

Itālijas starptautiskais PRO motokrosa čempionāts sāksies ar posmu 30. janvārī Sardīnijā, Algēro trasē. Lai gan sacensības jau tuvu, šobrīd par tām informācijas ir maz un nav arī zināms, kuri sportisti gatavojas tajās piedalīties. Netālu no turienes treniņnometni šobrīd aizvada "Honda" rūpnīcas braucēji Tims Gajsers un Mičels Evanss, kurš atgriezies pēc traumas sadziedēšanas.

Itālijas čempionāta otrais posms norisināsies 6. februārī turpat Sardīnijas salā, Riolas Sardo trasē, un tas būs tieši divas nedēļas pirms pasaules motokrosa čempionāta sezonas starta.

Tajā pašā nedēļas nogalē Francijā norisināsies ikgadējais Lakapelles-Marivalas motokross. "Mxlarge.com" vēsta, ka šeit uz starta izies daudzi vadošie Eiropas braucēji, ieskaitot 2021. gada MXGP pasaules čempionu Džefriju Herlingsu un MX2 pasaules čempionu Maksimu Renū, kurš šogad arī brauks MXGP kategorijā. Tāpat tiek minēts Paula Jonasa vārds. Neoficiāli zināms, ka latviešu motosportists turpinās pārstāvēs "Standing Construct" komandu, kas no šī gada būs oficiālā "Husqvarna" pārstāve MXGP, lai gan oficiāls paziņojums par to vēl nav bijis. Francijā gatavojas startēt arī Toms Vialle, Džeremijs Sīvers, Glens Koldenhofs, Šons Simpsons, Džordi Tiksjē un citi.

Vēl nedēļu vēlāk iesildīšanās pasaules čempionātam turpināsies Lielbritānijā, kur notiks "Hawkstone International" motokross. Tiek ziņots, ka tajā gatavojas startēt Herlingss, Vialle, Koldenhofs, tāpat arī Jago Gērtss, Bens Vatsons, Liams Evertss, Kalvins Vlānderens, arī lietuvietis Armins Jasikonis, kurš šogad kļuvis par "Gebben Van Venrooy Yamaha" komandas braucēju.

Pasaules motokrosa čempionāts startēs 20. februārī ar posmu Lielbritānijā, "Matterley Basin" trasē.

Izmantotie resursi:
MX Large

     [+] [-]

, 2022-01-15 10:39, pirms 3 dienām
Kāds var mani apgaismot,Jonas atkal brauks Husqvarnaa ?

     [+] [-]

, 2022-01-15 11:12, pirms 3 dienām
Ar huqvarna moci, komanda paliek tā pati tik moci nomainīti

     [+] [-]

, 2022-01-15 13:06, pirms 3 dienām
Runā, ka Pauls smuku algas palieninājumu ar šogad dabūjis 👍🏽

     [+] [-]

, 2022-01-15 17:15, pirms 3 dienām
rodgerz rakstīja: Runā, ka Pauls smuku algas palieninājumu ar šogad dabūjis 👍🏽
Palielinājumu, vai beidzot ticis pie algas? Jo man liekas, ka Viņam pirms tam nemaksāja.

     [+] [-]

, 2022-01-15 19:05, pirms 3 dienām
Nu ja tikai nodrošināja ar tehniku.