Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Eiropas čempions Lapuči pirms debijas MXGP krīt un gūst traumu

Juris Grīns
Juris Grīns

Eiropas čempions Lapuči pirms debijas MXGP krīt un gūst traumu
Nikolass Lapuči. Foto: Roberto Tommasini

Pagājušās sezonas Eiropas motokrosa čempions EMX250 klasē Nikolass Lapuči, kuram šogad paredzēta debija pasaules čempionātā, uzreiz pievienojoties MXGP kategorijai, treniņa laikā iedzīvojies savainojumā.

Vairs tikai mazliet vairāk par mēnesi atlicis līdz pasaules motokrosa čempionāta sezonai, kas startēs ar posmu 20. februārī Anglijā. "Fantic Racing" rūpnīcas komandas sastāvā MXGP debijas sezonu plāno aizvadīt Lapuči.

Tomēr gatavošanās lielajai debijai viņam beigusies ne tā, kā bija cerēts. Aizvadot treniņu ar 450cm3 motociklu, itāļu motosportists piedzīvojis kritienu, kā rezultātā lauzis lāpstiņu un ribu.

Savainojuma sadziedēšana visticamāk ilgu laiku neprasīs, paredzams, ka viņš būs gatavs startēt pasaules čempionāta pirmajā posmā. Pirms tam Lapuči bija paredzēta dalība Itālijas atklātajā čempionātā, kur vēl pirms MXGP starta gaidāmas sacensības Algēro un Riolas Sardo trasēs. Pats sportists ir cerību pilns, ka varēs būt uz starta jau Sardīnijā.

Pagājušajā gadā Lapuči pārliecinoši triumfēja Eiropas čempionātā, uzvarot četros posmos no desmit un pirmajā vietā finišējot 12 braucienos. Tuvāko sekotāju Kevinu Horgmo no Norvēģijas viņš pārspēja par 52 punktiem.

Izmantotie resursi:
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...