Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Jaunpilī notiks Nacionālā kausa posms un "Līgo kauss" motokrosā

Juris Grīns
Juris Grīns

Jaunpilī notiks Nacionālā kausa posms un "Līgo kauss" motokrosā
Foto: Kitija Kļaveniece

22. jūnijā Tukuma novadā, Jaunpilī norisināsies šī gada Nacionālā kausa ceturtais posms motokrosā, paralēli tam notiks sestais "Līgo kauss" motokrosā.

Sacensību organizatoram Ikaram Leimanim, Nacionālā kausa motosportistiem, faniem un atbalstītājiem “Līgo kauss” motokrosā ir svētki. Šogad šim pasākumam ir vēl trešais nosaukums “Jaunpils Grand Prize”. Ikars Leimanis atklāja, ka šajā posmā visātrākais Pro braucējs balvā iegūs 600 Eur. Attiecīgi otrās vietas ieguvējs saņems 400 Eur balvu, trešās vietas ieguvējam 200 Eur, bet ceturtās, piektās un sestās vietas ieguvējiem – katram 100 Eur naudas balva. Vērtīgas balvas saņems arī MXA, MXB , MXC un MXD klases dalībnieki. Visām šīm klasēm būs arī HoleShot jeb starta karaļa balvas. Ātrākie MXB, MXC un MXD klašu braucēji saņems dāvanu kartes no “R.V.Recruitment”. Protams, galvenais – labi sagatavota trase.

“Spēcīgs sportistu sastāvs, daudz vērtīgu balvu, kā dalībniekiem, tā arī skatītājiem. Bērnu priekam lielās piepūšamās atrakcijas. Tik skaisti un jaudīgi motokrosa Līgo svētki gaidāmi Jaunpilī. Iebraukšana, kā vienmēr no Jaunpils puses, izbraukšana uz Bikstu pusi. Uz tikšanos Jaunpilī 22. jūnijā,” saka Ikars Leimanis.

Klases: MX50J, MX50V, MX65J, MX65V, MX85J, MX85V, PITBIKE MX, MX ZERO, MX D, MX C, MX B, MX A, MX PRO

Pirmais starts: plkst. 9:30. Ieeja: 10,- eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja: bez maksas. Pasākumā var tikt fotografēts un filmēts.

Sacensību nolikums: https://www.licences.lv/uploads/tem...

Dienaskārtība: https://www.licences.lv/uploads/tem...

Informāciju sagatavoja:
Annija Slikšjāne
LaMSF praktikante