Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Stuntriding braucējs Grundulis gatavojas sacīkstēm Eiropā un pasaulē

Juris Grīns
Juris Grīns

Stuntriding braucējs Grundulis gatavojas sacīkstēm Eiropā un pasaulē
Didzis Grundulis
Foto: no sportista arhīva

Pagājušo sezonu daļēji izlaidis savainojuma dēļ, jaunais latviešu stuntriding (akrobātika uz motocikla) braucējs Didzis Grundulis šogad plāno startēt vēl nebijušā līmenī, aizvadot sacīkstes gan Eiropas, gan pasaules čempionātos. Portālam "Sportacentrs.com" sportists pastāstīja par gaidāmās sezonas plāniem, treniņu procesu un to, kā izdevies atlabt pēc traumas.

"Šogad esmu laicīgi sācis gatavoties sezonai, tehnika ir pilnīgi sagatavota, kā arī fiziski jūtos gatavs, jo ziemā cītīgi nodarbojos ar fiziskajiem treniņiem," stāsta Didzis Grundulis. "Šogad ir lieli plāni, tāpēc, sezonai beidzoties, laicīgi pievērsos sponsoru piesaistīšanai, lai iespējami ātrāk varētu sakārtot budžetu un koncentrēties turpmākajai sezonai. Sezonas plānos ir iekļauti vairāki Eiropas čempionāti, kā arī pasaules čempionāts. Protams, lai tam visam sagatavotos, ir vajadzīgas lielas finanses un daudz smagu treniņu. Esmu apņēmības pilns un ar nepacietību gaidu siltāku laiku un sausu asfaltu."

Jau ziņojām, ka pērnā gada sākumā Grundulis treniņa laikā piedzīvoja smagu kritienu, gūstot gan lūzumus, gan stiprus sasitumus. Vairākus mēnešus nācās pavadīt šos savainojumus dziedējot.

"Pagājušais gads man pavasarī sākās ar smagu traumu," skaidro sportists. "Neskatoties uz to, pēc rehabilitācijas paspēju piedalīties četrās sacensībās un visās iekļuvu finālā. Pavisam atkopies biju tikai sezonas beigās, kad līdz galam sāku izjust motociklu un jutos labi."

Šogad Grundulis jau paspējis veikt pirmssezonas sagatavošanās darbus, ir gatavs turpināt intensīvus treniņus un startēt sacīkstēs.

"Šis gads man sākās notikumiem bagāts," stāsta Didzis Grundulis. "Parakstīju līgumu, kļūstot par "Ghetto Games" atlētu, un tagad man tiek dota liela iespēja sevi pierādīt uz visiem 100%, ko arī izmantošu. Noteikti sekojiet līdz manām aktivitātēm, jo pavisam drīz jau sāksies treniņu sezona un centīšos visus priecēt ar labiem rezultātiem. Šogad vairāk treniņu laiku centīšos pavadīt kopā ar Latvijas "stanta" pirmsācēju un pasaules klases braucēju Jāni Rozīti, kurš man dos savu pieredzi un palīdzēs ātrāk sasniegt augstus rezultātus. Gribu pateikt paldies Mārtiņam Arentam, "Stuntfighters" menedžerim, kurš ir nopietni pievērsies palīdzot man menedžēšanas un sponsoru meklēšanas darbos, kā arī visiem esošajiem sponsoriem, ar kuriem man turpināsies sadarbība arī šajā sezonā - Mārtiņa riepu servisam, Apdrošināšanas aģentūrai "Brokeri777", kā arī firmai "DiXDi", kas mani finansiāli palīdz sagatavot sezonai."