Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Nedēļas nogalē Lubānā tiks aizvadīts Latvijas junioru un amatieru čempionāta 2.posms

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Nedēļas nogalē Lubānā tiks aizvadīts Latvijas junioru un amatieru čempionāta 2.posms
Foto: Andris Smilšarājs

Sestdien, 6. maijā, Madonas novada Lubānā tiks aizvadīts sezonas otrais starts Latvijas Junioru un Latvijas Amatieru čempionātiem solo klasēs.

Junioru čempionāta ieskaitē sportisti sadalīti MX50 Rūķi, MX50 Rūķi Open, MX50 Jaunākie, MX50 Vecākie, MX65 Jaunākie, MX65 Vecākie, MX85 Jaunākie, MX85 Vecākie, Q Juniori un Q100 klasēs.

Savukārt Amatieru čempionātu ieskaitē godalgotās vietas tiek dalītas sekojošās klasēs: MX Iesācēji, MX2T, MX18+, MX30+, MX40+, MX45+, MX50+, MX55+ un Q Iesācēji.

Pēc aizvadītā 1. posma par Latvijas amatieru čempionāta līderi MX18+ klasē ar iegūtiem 50 punktiem kļuvis Kārlis Roberts Elksnis (MX Ādaži), bet no līdera atpaliek par 10 punktiem, otrais ir Artjoms Trofimovs (CAMK Latgale), bet trešajā pozīcijā ar 38 punktiem šobrīd atrodas Vinets Pavlovskis no “Rambas R”.

MX2T klasē kopvērtējuma ailītes augšējā pozīcijā šobrīd atrodas Didzis Treimanis – Freimanis (MX Delveri) – viņa kontā 50 punkti. Otrais ar 44 punktiem ir Reinis Freimanis (MX Saldus), bet trešo vietu ar 40 punktiem ieņem Nauris Vītoliņš (Saldus ActionSports/DIRTCORE.lv).

Pagaidām pārliecinošs līderis ir arī MX30+ grupā, kur uz doto mirkli ar vadības grožus klasē tur Oskars Urbanovičs (GF Racing Team), aiz sevis atstājot “Saldus motokluba” pārstāvi Jurģi Žukasu (44 p), kā arī Artūru Līcīti (Saules sporta klubs) un Rihardu Pabērzu (KTM Motofavorīts), kuru kontā pa 38 punktiem.

MX40+ grupā ar 47 punktiem līderis pēc Pilsblīdenes posma ir Gundars Cibuļskis (KTM Motofavorīts), bet viņam seko ar 42 punktiem Andris Jonaitis (GF Racing Team), kā arī Mareks Birziņš (Tukuma motoklubs) un Kaspars Stupelis (MX Moduls), kuri iepriekšējā posmā katrs tika pie 38 punktiem.

MX45+ klasē uz Lubānu kā līderis dodas Intars Janbergs (Saldus motoklubs), taču desmit punktu attālumā no viņa atrodas Raimonds Kalniņš (DAKO Ziemeļvidzeme) un Intars Lesnieks (VV Moto Racing Team).

Latvijas junioru čempionāta rezultāti pēc 1.posma:
MX50 Rūķi
1. Ralfs Kalniņš – Kirilko (MX Ādaži)
2. Artjoms Vasiļjevs (CAMK Latgale)

MX50 Rūķi OPEN
1. Ričards Mihailovs (MX Delveri)
2. Everts Rozentāls (GF Racing Team)
3. Marija Vinogradova (CAMK Latgale)

MX50 Jaunākie
1. Ralfs Siks (Xskill Racing Team)
2. Noels Ballods – Nagradovs (AMK Bieriņi)
3. Bruno Geitus (AMK Bieriņi)

MX50 Vecākie
1. Rubens Tēss
2. Leo Veinbergs (AMK Bieriņi)
3. Roberts Vanags (AMK Bieriņi)

MX65 Jaunākie
1. Martins Cīrulis (IK Auseklis)
2. Patriks Cīrulis (MX Moduls)
3. Theo Kolts

MX65 Vecākie
1. Gregors Lotus
2. Rainers Grasis (Sporta klubs “Elkšņi’)
3. Dominiks Sēlis (CAMK Latgale)

MX85 Jaunākie
1. Jēkabs Hudolejs (Kristera Serģa motoklubs)
2. Lūkass Leoks
3. Rojus Zaborskis

MX85 Vecākie
1. Enriko Peilmens
2. Eimantas Cepulis
3. Karls Tēsalu

Q 100
1. Brents Sauls
2. Martins Kars
3. Melvins Ruis

Q Juniori
1. Kārlis Straubergs (CrossMoto Racing Team)
2. Martins Puhaļskis (CrossMoto Racing Team)
3. Rubens Vestungs

Izmantotie resursi:
lamsf.lv