Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Latvija izcīna sesto vietu Nāciju kausā kvadriciklu motokrosā

Juris Grīns
Juris Grīns

Latvija izcīna sesto vietu Nāciju kausā kvadriciklu motokrosā
Foto: Facebook.com/QuadTeamLatvia

Latvijas kvadriciklu motokrosa komanda ar Valēriju Kuziminu, Matīsu Palēvicu un Kārli Lizanderu sastāvā izcīnījuši augsto sesto vietu Nācijas kausa sacensībās, kas šajā nedēļas nogalē norisinājās Francijā. Uzvaru izcīnīja Īrija, savukārt blakusvāģu motokrosā bez mūsu sportistu dalības pirmo vietu guva Nīderlande.

Palēvics šajās sacensībās startēja ar dzīstošu traumu, kas tika iegūta noslēdzošajā Latvijas motokrosa čempionāta posmā. Lizanderam tikmēr šis bija pirmais starts Nāciju kausa sacensībās sportista karjerā.

Kuzmina kvadriciklam sestdien radās nopietnas tehniskas problēmas, ko līdz svētdienai veiksmīgi izdevās novērsts.

Sacensības šodien "Dardon Gueugnon" trasē norisinājās dubļainā trasē un bija iespēja, ka trešo braucienu atcels. Pirmajā braucienā Palēvics finišēja 12. vietā, bet Lizanders sasniedza 18. vietu. Otrajā braucienā Kuzmins ierindojās astotajā pozīcijā, kamēr Palēvicam otrajā piegājienā 14. rezultāts. Trešajā braucienā Kuzmins sasniedza starp mūsu sportistiem individuāli augstāko rezultātu šajā nedēļas nogalē, finišējot piektajā vietā, bet Lizanders ieņēma 16. vietu.

Kopvērtējumā starp 14 valstu komandām Latvija izcīnījusi augsto sesto vietu, kamēr uzvarēja Īrija, bet pirmo trijnieku noslēdza Itālija un Dānija. No Baltijas valstīm startēja arī Lietuva, kas ierindojās 12. vietā.

Nāciju kausa kopvērtējums kvadricikliem

VietaValstsPunkti
1.Īrija30
2.Itālija39
3.Dānija48
4.Nīderlande52
5.Lielbritānija54
6.Latvija55
7.Norvēģija58
8.Beļģija60
9.Polija67
10.Čehija74

Turpat norisinājās arī Nāciju kausa sacīkstes blakusvāģu motokrosā. Uzvaru izcīnīja Nīderlandes komanda, ko pārstāvēja Etjēna Baksa, Juliana Veldmana un Justina Keubena ekipāžas. Pirmajā trijniekā arī Šveice un Francijas klubu komanda. Startēt bija plānojusi arī Lietuva, taču līdz sacīkšu norisei komandai neizdevās tikt tehnisku problēmu dēļ.

     [+] [-]

, 2021-10-03 20:49, pirms 8 mēnešiem
Lizandera tēvs viegli sakot "atstoj", puika malacis